تاریخ : 1398,دوشنبه 24 تير19:27
کد خبر : 68202 - سرویس خبری : اخبار

آمار نجومی رئیس بنیاد از تعداد کل جانبازان کشور!

آمار نجومی رئیس بنیاد از تعداد کل جانبازان کشور!

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در اظهاراتی عجیب و باورنکردنی، از وجود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار جانباز و ۹ هزار جانباز قطع نخاعی در کشور خبر داد.

فاش نیوز -  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در اظهاراتی عجیب و باورنکردنی، از وجود 3 میلیون و 400 هزار جانباز و 9 هزار جانباز قطع نخاعی در کشور خبر داد.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی که ظهر دیروز در مراسم افتتاح ساختمان توسعه مرکز توانبخشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی (ره) در مشهد حضور یافته بود اظهار داشت: هم‌اکنون در کشور 3 میلیون و 400 هزار جانباز وجود دارد، یادآورشد: از این تعداد 9 هزار نفر عزیزان جانباز قطع نخاعی هستند. 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با بیان این آمار اغراق آمیز ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به تنهایی نمی‌تواند به تمامی نیاز این عزیزان برسد، به همین سبب ما نیازمند امداد و یاری سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها در بحث ارائه خدمات به جانبازان هستیم.

این در حالیست که بارها مسئولان قسمت های مختلف خود بنیاد آمارهایی که ارائه داده اند بسیار متفاوت و کمتر از این میزان است به طوری که در آخرین مورد، (رحیم نریمانی) مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد  شهید تعداد کل جانبازان را در سراسر کشور 583 هزار و 64 نفر اعلام کرده است.

وی درباره تعداد آزادگان را نیز  ۴۳ هزار و ۳۰۸ نفر اعلام کرده است.

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین تعداد شهدای مدافع حرم را حدود ۲ هزار شهید اعلام کرده است.

همچنین تعداد جانبازان قطع نخاعی کشور که از سوی رئیس بنیاد 9 هزار نفر اعلام شده حدود 1800 تن می باشد که این تعداد نیز به خاطر شرایط سخت جسمانی این قشر از ایثارگران دردمند، روز به روز در حال کاهش است.