تاریخ : 1398,سه شنبه 25 تير15:05
کد خبر : 68210 - سرویس خبری : مسائل و مشکلات ایثارگران


حقوق و سنوات یک بانوی فعال را بدهید!

فاطمه کاردی گلچهره - بنده همسر جانباز شیمیایی 35درصد بنیاد و 40 درصد سپاه که نامه از کارافتادگی در تمام امور در کمیسیون سپاه به ایشان تعلق گرفته و به مرور زمان دچار بیماری صعب العلاج شده اند.

 من همسر ایشان شاغل و کارگر یک شرکت هستم که به دلیل اشتغال حق پرستاری از فیش حقوقی همسرم بعد از استخدامم حذف گردید .با توجه به اینکه هزینه درمان و بیمارستان و داروی همسرم بالا بود و نیاز به کار داشتم.

 توسط استاندار محترم وقت در سال 72 در این شرکت استخدام شدم تا کمک خرجی برای خانواده باشم. در تمام سال های کاری به دلیل نگهداری از همسرم حتی یک ساعت اضافه کاری نمانده ام.

 شنیده ام که همسران جانباز برای حق نگهداری 2 ساعت زودتر ترخیص شده و به منزل برای نگهداری از جانباز میروند ولی در طول خدمت 26 ساله من و سن 50 من هیچ اجازه زود رفتن به من نداده اند. آیا در هنگام استفاده از سنوات ارفاقی در طول سال ها که از ساعت زود ترخیص شدن استفاده ننموده ام آیا اضافه کاری محسوب می شود؟ تا آن را از شرکت دریافت نمایم؟؟ ویا حق نگهداری از کجا باید دریافت کنم؟ با توجه به اینکه مادر خانه پرستار و زن خانه و هم کارگر کارخانه و هم پدر خانه بوده ام امتیازی برایم محسوب می شود؟؟؟؟

  در حال حاضر بنیاد برای استفاده از سنوات ارفاقی به من نامه داده ولی تامین اجتماعی قبول نمی کند. 8 ماه است که به دیوان عدالت اداری شکایت کردم ولی جوابی نیامده است.

مشکل دیگر و عمده من پسرم است که فوق لیسانس حقوق بین الملل دارد و اکنون دکتری نیز قبول شده ولی دیگر انگیزه ای برای درس ندارد چون هنوز از سوی بنیاد به اداره ای برای جذب معرفی نشده.

ایشان دارای همسر و فرزند هستند و خرج زندگی آنان با ما است.

لطفا راهنمایی کنین برای استخدام فرزندم چه کاری انجام دهم؟؟؟؟


کد خبرنگار : 20