تاریخ : 1398,شنبه 05 مرداد17:58
کد خبر : 68462 - سرویس خبری : اخبار

ایستادگی سوباشی در برابر ۱۵۷ حمله عراقجانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سایت سوباشی که بیش از 157 بار مورد حمله رژیم بعث قرار گرفت، توانست چون سدی آهنین نفوذ هوایی دشمنان را رصد و رهگیری کند و با تقدیم بیش از 20 شهید نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشته باشد.

امیر سرتیپ «ابراهیم گلفام» جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در یادواره شهدای سایت سوباشی که امروز در دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور مسوولین کشوری و لشگری و خانواده معظم شهیدان برگزار شد، اظهار داشت: رزمندگان جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس با محور قرار دادن معنویت سرچشمه و منشاء پیروزی‌ها و دستاوردهایی شدند که همواره موجب افتخار است.

وی افزود: خلوص نیت و اعتقاد به نصرت الهی در صحنه‌های جنگ موجب شد تا ایران اسلامی بتواند در اوج غربت در برابر استکبار جهانی بایستد و حماسه‌های بی‌بدیل بیافریند. اکنون نیز همان درس‌های بی‌نظیر راه گشای تمامی مشکلات جامعه است.

امیر گلفام تصریح کرد: کشوری که از سیم خاردار هم محروم بود با اتکا به خداوند متعال، رهنمودهای رهبر انقلاب و با محور قرار دادن معنویت توانست به اهداف والایش دست پیدا کند.

جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: سایت سوباشی که بیش از 157 بار مورد حمله رژیم بعث قرار گرفت، توانست با همین معنویت چون سدی آهنین بیش از این نفوذ هوایی دشمنان را رصد و رهگیری کند و با تقدیم بیش از 20 شهید نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشته باشد.

در این مراسم که با حضور امیر سرتیپ دوم ستاد ابراهیم گلفام جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ پاسدار بلالی معاون هماهنگ‌کننده نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ دوم فولادی رییس سازمان حفظ آثار ارتش و جمعی از فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار شد از کتاب شهدای عاشورایی سایت سوباشی رونمایی و از خانواده معظم شهدا تجلیل شد.

 


منبع : دفاع پرس