تاریخ : 1398,جمعه 11 مرداد17:14
کد خبر : 68588 - سرویس خبری : مسائل و مشکلات ایثارگران

با بی توجهی بیمارستان امام رضا داره زندگیم میپاشه!حیدر محمدی نژاد - بنده کارمند بیمارستان امام رضای (تامین اجتماعی) اسلامشهر در تهران هستم و 11 سال سابقه و استخدام رسمی هستم با سمت منشی پزشکی.

 بنده مدت یک سال هست که درخواست انتقالی دادم به تبریز چون خانواده ام آنجا ساکن هستن و دو تا از بچه هام که آسم دارن باید تو هوای سالم باشن ولی هیچ کس اعم از رئیس بیمارستان و رئیس بخش پرستاری و رئیس سازمان تامین اجتماعی همکاری نمیکنن و میگن به ما مربوط نمیشه باید نیرو بفرستن.

 شرایط بنده در تهران خیلی خیلی سخته من شب ها رو تو پارک می خوابم یا تو ماشینم می مونم. به خاطر درخواست انتقالی اضافه کار بهم نمیدن و حقوقم خیلی کم شده و در تبریز هم مستاجریم. شرایط زنگیم کلا ریخته به هم. خانمم حرف جدایی میزنه. افسرده شده. پسرم قرص ضد افسردگی میخوره. زندگیم داره از هم میپاشه و هیچکس برام کاری نمیکنه. فقط حرفشون اینه که زندگی تو برای ما اصلا اهمیتی نداره.

توروخدا شما رو قسم میدم به اون خدایی که میپرستین شما نگین که زندگیت به من ربطی نداره. کمکم کنید. من به خاطر کم کاری این رییسان تامین اجتماعی دارم نابود میشم. کمک کنید.


کد خبرنگار : 20