تاریخ : 1398,دوشنبه 28 مرداد14:15
کد خبر : 68629 - سرویس خبری : مجلس شورای اسلامی

بیمه تکمیلی و بهداشت‌ و درمان ایثارگران

جزئیات نشست مشترک رایزنی مجلس و رئیس بنیاد شهید و مسئول تأمین اجتماعی نیروهای مسلح(بخش نخست)

بیمه تکمیلی و بهداشت‌ و درمان ایثارگران

جزئیات نشست مشترک نمایندگان فراکسیون ایثارگران مجلس با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول تأمین اجتماعی نیروهای مسلح که در محل کمیسیون قضایی مجلس برگزار گردیده است.

فاش نیوز -  نشست مشترک نمایندگان فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام شهیدی محلاتی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در چارچوب تعامل مجلس و بنیاد شهید برای حل معضلات جامعه ایثارگری، اوایل مردادماه در محل کمیسیون قضائی مجلس برگزار شد.

فاش نیوز همان زمان خبر این نشست را منتشر کرد و اکنون برای اطلاع کاربران عزیز، جزئیات کامل این دیدار که از روی فایل صوتی این دیدار پیاده شده، منتشر می شود.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی، رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی ضمن خوشامد گویی به حاضران، به بیان مطالب خود به این شرح پرداخته است:

 ساماندهی بیمه تکمیلی سرلوحه کار ما است

امروز مسائل خاصی در رابطه با ایثارگران و رزمندگان در سرلوحه کار قرار دارد بنابر این اگر بحث نیروهای مسلح و دوستانمان در ساتا به خاطر رزمندگان است و اگر بحث بنیاد شهید است آقایان دعوت و شرف حضور دارند که به خاطر خانواده های شهدا و جانبازان و آزادگان است که در این مجلس هستند.

 

تامین اعتبارات هزینه های بهداشتی و درمانی

علی اکبرکریمی، سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس (با قرائت جدول برنامه های نشست مشترک بنیاد و نمایندگان ایثارگر): بنده هم به سهم خودم از حضور ارزشمند همه عزیزان تشکر می کنم؛ به ویژه از آقای شهیدی و سایر همکاران ایشان که از بنیاد شهید تشریف آورده اند، همینطور از عزیزانی که از سایر نهادها و دستگاه ها در این نشست حضور دارند تشکر می کنم.

مدتی است که فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی به خصوص آقای نوروزی به عنوان رییس و بنده به عنوان سخنگو با رسانه ها در انعکاس مشکلات و مطالبات ایثارگران ارتباط داریم وشاهد مراجعات بسیار زیاد ایثارگران هستیم. ضمن اینکه به ویژه همه نمایندگان به خصوص آنهایی که سبقه ایثارگری دارند و در شهرستان ها و حوزه های انتخابیه شان شاهد حضور مردم هستند.

من در این جا می خواهم به چند نمونه از مشکلاتی که جامعه ایثارگری به آن مبتلا است اشاره کنم. اگر چه متاسفانه هنوز برای ا