تاریخ : 1398,دوشنبه 08 مهر13:42
کد خبر : 69853 - سرویس خبری : کاریابی


استخدام جایگزین فرزند ایثارگر چه شد؟!

زمانی - جناب حجت الاسلام و المسلمین شهیدی

در خصوص تبصره 2 ماده 21 سوالی داشتم.

 چرا استخدام جایگزین فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر از ابتدا اعمال نشد و نمی شود؟

همانگونه که مستحضر می باشید استخدام فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر جدای از سهمیه استخدامی 25 درصد می باشد.

شایسته است دستور فرمایید نسبت به احیا و اعمال قانون یاد شده در حق ایثارگران، سازمان برنامه و بودجه کشور آقای نوبخت و جمشید انصاری رییس سازمان استخدامی کشور مساعدت و مجوزهای لازم را صادر فرمایند.

آیا سزاوار هست افرادی که در نبرد تن به تن همانند اینجانب در عملیات نصر8 مجروح شده ام، فرزندم بیکار باشد؟


کد خبرنگار : 20