تاریخ : 1398,چهارشنبه 22 آبان18:30
کد خبر : 70618 - سرویس خبری : مقاله و یادداشت

با هیزم بی‌اعتنایی پروانه‌ها را آتش نزنید!


با هیزم بی‌اعتنایی پروانه‌ها را آتش نزنید!

چقدر فریاد زدیم با ورزش می توان روح خسته و تن شکسته جانباز اعصاب و روان را ترمیم کرد، ولی هیچ کس توجه نکرد که نکرد. جانباز تنهاست، جانباز رهاست، جانباز از یاد رفته است...

حسین حیدری

فاش نیوز -  در قم سکوت ذلت باری در مقابل ظلمی که به جانبازان اعصاب و روان می شود حاکم است و هر چند وقت یکبار جانبازی در آتش نا امیدی و افسردگی می سوزد و فریادی از نمایندگان مردم قم برنمی خیزد.
هیچ توقعی از آقای امیر آبادی و حجه السلام ذالنور نیست. آنان از اول هم از دلسوزان جانبازان نبودند جز اینکه احمد امیرآبادی علاقه دارد در مراسم ختم و دفن جانبازان و پدران و مادران شهدا باشد ولی از او فریادی شنیده نمی شود.
مظلومیت جانبازان در غبار دعواها گم شده است. مسئول نالایق و بی تدبیر بنیاد شهید قم از مرگ جانبازان جز اظهار تأسف، حرفی برای گفتن ندارد.
چهارمین جانباز  قمی خود سوزی و خانواده اش را هم داغدار کرد. چه کسی پاسخگوست؟!
همرزمان هم سکوت کرده اند. گویی هیئت رزمندگان قم سکوت کرده و به قرارداد ده شب محرم آینده در حسینه متعلق به بنیاد و تخفیف آن می اندیشد.
هیت خادم شهدا هم سکوت کرده و از سفر مشهد سلفی می فرستند!
هیئت های مختلف رزمندگان از گردان ها و واحد های دفاع مقدس، همه ساکتند. مدعیان سکوت کرده اند و مسئول بنیاد شهید با بادیگاردها و محافظان آماده برای دفاع از مسئول نا لایق، در جای خود محکم نشسته است. برای کسی مهم نیست که پدری سوخت و خانواده ای نابود شد.
در این شهر جانبازان را آتش می‌زنند، با هیزم بی اعتنایی، بی وفایی، فراموشی، از یاد بردن و افسردگی.
چقدر فریاد زدیم با ورزش می توان روح خسته و تن شکسته جانباز اعصاب و روان را ترمیم کرد، ولی هیچ کس توجه نکرد که نکرد.
جانباز تنهاست، جانباز رهاست، جانباز از یاد رفته است.
امام می‌دانست و این روزها را می دید که گفت: نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روز مره به فراموشی سپرده شوند. اما جواب این بی اعتنایی را آتش دوزخ وعده داد.
از خودسوزی جانبازان جلوگیری کنید؛ بیدار شوید؛ امانت های شهدا را دریابید. متوقف کنید سوزاندن پروانه ها را!

حسین حیدری


کد خبرنگار : 23