تاریخ : 1398,چهارشنبه 06 آذر17:18
کد خبر : 70959 - سرویس خبری : مجلس شورای اسلامی

نماینده ارومیه در باره اجرای طرح سهمیه بندی بنزین:

دولت باید غلط های زیادش را اصلاح کند!


دولت باید غلط های زیادش را اصلاح کند!

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اولویت اختصاص سهمیه بنزین به جانبازان و ایثارگران را خواستار شد...

فاش نیوز -  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اولویت اختصاص سهمیه بنزین به جانبازان و ایثارگران را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، روح الله حضرت پور، نماینده ایثارگر مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعلام شتابزده طرح سهمیه بندی بنزین و عدم لحاظ سهمیه جانبازان و ایثارگران در این طرح، آن را به همانند انشایی که توسط دولت نوشته شده است تشبیه کرد و اظهار داشت: طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش سه برابری قیمت آن همانند انشایی نوشته شده توسط دولت است که متاسفانه غلط های املایی بسیار زیادی دارد.

نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی که فرزند شهید و عضو جامعه بزرگ ایثارگری است در ادامه سخنان خود توضیح داد: به طور مثال در طرح سهمیه بندی بنزین و در بحث نهادهای نظارتی مانند نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی هیچ سهمیه ای لحاظ نشده است و این موضوع در مورد سهمیه به جانبازان نیز صدق می کند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشکالات فراوانی در طرح سهمیه بندی بنزین وجود دارد که لاجرم دولت باید آنها را در آینده برطرف کند متذکر شد: همانطور که در موضوع سهمیه بندی بنزین عجولانه تصمیم گیری شده است سران سه قوه نیز در فرصتی مناسب باید اشکالات و چالش های موجود در این طرح را شناسایی و برطرف کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم تاکید کرد: اشکالات موجود در طرح سهمیه بندی بنزین بسیار زیاد است و دولت باید آنها را برطرف کند و ایثارگران در اولویت اختصاص سهمیه بنزین قرار گیرند.