تاریخ : 1398,سه شنبه 06 اسفند19:41
کد خبر : 72740 - سرویس خبری : اخبار

مدیرکل روابط عمومی بنیاد شهید منصوب شدنماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی «رضا حاجی‌آبادی» را به‌ عنوان مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد. پیش از این علیرضا کریمیان این سمت را بر عهده داشت. در متن حکم حجت‌الاسلام‌ سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی آمده است:

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد

جناب آقای رضا حاجی‌آبادی

نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به سمت مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می‌کنم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه‌داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی‌اند. خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری، تکریم شهیدان، تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دل‌های نورانی و جان‌های لبریز از صفا و نورانیت است.

امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر خدمات دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج امکانات و سرمایه‌های سازمان و با رویکرد فرهنگی، تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به‌کار گیرید. توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.

انتهای پیام/


منبع : تسنیم