تاریخ : 1399,شنبه 31 خرداد20:05
کد خبر : 75711 - سرویس خبری : معرفی کتاب

کتاب «جانبازان نخاعی شهید» منتشر شد


کتاب «جانبازان نخاعی شهید» منتشر شد

فاش نیوز - انتشارات فتح الفتوح کتاب جدیدش را با عنوان «جانبازان نخاعی شهید»، شامل خلاصه ای از زندگینامه اغلب جانبازان قطع نخاعی و آسیب نخاعی از زمان دفاع مقدس تاکنون را چاپ و منتشر کرد.

انتشارات فتح الفتوح اثر جدیدش با عنوان «جانبازان نخاعی شهید»، شامل خلاصه ای از زندگینامه و شرح حال 185 نفر از جانبازان قطع نخاعی و آسیب نخاعی از زمان دفاع مقدس تاکنون را به چاپ رساند.

این اثر با ارزش که با نیت حفظ نام و یاد گروهی از دردمندترین، مظلوم ترین و درعین حال، صبورترین جانبازان و اکثرا" جانبازان دفاع مقدس ترتیب یافته است، چکیده ای از شرح حال از زندگی دلدادگانی است که در چشمه‌ی زلال اخلاص و معرفت شنا کردند و دل را به دریای بیکران عشق الهی زدند.

شهیدان زنده‌ای که یک عمر تابوت خویش را به دوش کشیدند، با دردها و داغ‌های خود مردانه سوختند و ساختند و ققنوس‌وار از خاکستر خویش سر برآوردند و به ملکوت اعلی پرکشیدند.

شکسته‌بالانی که چندی از کاروان شهادت جاماندند؛ عشاقی که در راه مجاهدت و ایثار، گوی سبقت از دیگران ربودند و در میدان ایمان و عمل جاودانه شدند.

انسان‌های والایی که چند صباحی با عنوان «شهید زنده»، خلعت زیبای جانبازی پوشیدند، ایوب‌وار صبوری پیشه کردند و پس از پشت ‌سر گذاشتن آزمون‌های دشوار، با تنی خسته و دردمند از جراحت‌های دوران جانبازی، غریبانه تا اقلیم «عند ربهم یرزقون» کوچیدند.

گفتنی است این کتاب، بعد از آثاری مانند «عشق هاوا سیندا»، «عاشقانه های یک نسل سومی»، «جانبازان شهید آسایشگاه امام خمینی» و «چشم، چشمه، چکامه»، پنجمین اثری می باشد که در 288 صفحه و با تیراژ 1000 نسخه، از سوی انتشارات فتح الفتوح به چاپ رسیده است.