تاریخ : 1399,سه شنبه 28 مرداد12:11
کد خبر : 77097 - سرویس خبری : اقدامات بنیاد شهید

دیدار مدیرکل بنیاد تهران با جمعی از ورزشکاران جانباز


دیدار مدیرکل بنیاد تهران با جمعی از ورزشکاران جانباز

تعدادی از جانبازان به نمایندگی از جانبازان ورزشکار تهران به بیان مسائل و مشکلات ورزشی پرداختند و در مورد عدم حمایت بنیاد تهران از ورزش جانبازان و همینطور کم توجهی مدیران و مسئولین موسسه ایثار به امر ورزش جانبازان بشدت گلایه کردند.

فاش نیوز - مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ، عصر روز گذشته با حضور در بین ورزشکاران جانباز، از مسائل و مشکلات ورزشی جانبازان مطلع شد و برای حل آنها قول مساعد داد.

به گزارش خبرنگار ما "حمیدعلی صمیمی" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ طبق برنامه از پیش اعلام شده و بنا به دعوت هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان شهید در محل تمرین بسکتبال با ویلچر و فوتبال روی میز جانبازان در سالن ورزشی بقیه الله (عج) حضور یافت و با جانبازان دیدار کرد.

در این نشست صمیمانه که نورچه ای معاون فرهنگی، شه روش مدیر موسسه ایثار استان تهران و کاظمیان مدیر آسایشگاه بقیه الله مدیرکل بنیاد تهران بزرگ را همراهی می کردند، تعدادی از جانبازان به نمایندگی از جانبازان ورزشکار تهران به بیان مسائل و مشکلات ورزشی پرداختند و در مورد عدم حمایت بنیاد تهران از ورزش جانبازان و همینطور کم توجهی مدیران و مسئولین موسسه ایثار به امر ورزش جانبازان بشدت گلایه کردند.

صمیمی در این دیدار پس از استماع گلایه و مشکلات جانبازان، در خصوص حمایت از ورزش جانبازان تهرانی توضیحاتی ارائه داد و در مورد مجموعه ورزشی و مجتمع اقامتی درمانی بقیه الله با بیان این مطلب که به هیچ عنوان بحث واگذاری استخر و سالن ورزشی بقیه الله به بخش خصوصی مطرح نیست، گفت: این موضوع بنا به دستور مهندس اوحدی در سطح مدیران و معاونان بنیاد شهید مرکز مورد بحث قرار گرفته و کمیته ای برای چگونگی اداره و بهره برداری از کل مجموعه بقیه الله شکل گرفته است تا به موضوع ورود کرده و تصمیم عاقلانه ای اتخاذ شود تا بتوان از این مجموعه، به بهترین وجه  استفاده گردد و جامعه ایثارگران از امکانات مختلف این مجموعه بهره لازم را ببرند، ضمن اینکه اولویت استفاده از بخش های مختلف آن با جانبازان نخاعی و سایر جانبازان می باشد.

مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ قول مساعد داد تا به هرشکل ممکن مسائل و مشکلات جانبازان ورزشکار را پیگیری و هزینه های جاری ورزشکاران جانباز را از منابع دیگری تامین نماید.

در پایان این نشست جانبازان حاضر با اهدای هدیه ای از زحمات و خدمات مدیر آسایشگاه بقیه الله تقدیر کردند.