تاریخ : 1399,یکشنبه 14 دي15:44
کد خبر : 79988 - سرویس خبری : جانبازان

اقدامات جهادی پیروان مکتب حاج قاسم/فیلم


اقدامات جهادی پیروان مکتب حاج قاسم/فیلم

یاران حاج قاسم و پیروان و رهروان راه او برای یاری مظلومین و محرومین از پا ننشسته اند و خستگی ناپذیر در سالگرد شهادت سردار عشق، متصل به جمع خوبان، لبخند را بر لبان محرومین می نشانند.

شهید گمنام - یاران حاج قاسم و پیروان و رهروان راه او برای یاری مظلومین و محرومین از پا ننشسته اند و خستگی ناپذیر در سالگرد شهادت سردار عشق، متصل به جمع خوبان، لبخند را بر لبان محرومین می نشانند.

 جانبازان فعال باشگاه ستارگان ایثار و بخش ایثارگران مقر جهادی حاج احمد متوسلیان که مدت هاست در روستاهای دورافتاده سیستان و بلوچستان به رسیدگی به معلولین و محرومین حاشیه استان می پردازند، در سالگرد شهادت سردار شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، عاشقانه مکتب وی را سرلوحه راه خویش قرار داده و همچنان به عهدی که با یاران شهیدشان بسته اند، پایبندند.

 در این سفر، جانبازان و ایثارگران گروه جهادی حاج احمد، با تهیه و توزیع بخاری، پتو و لباس گرم و همچنین در ادامه تهیه اقلام درمانی یعنی تخت و دارو و تشک مواج و یلچر برای بیماران دارای معلولیت و زخم بستر، امید را در دل های کم توقع مردم روستاهای سیستان زنده می کنند و عشق را در فضای سینه های مردم محروم این استان پراکنده.

در فیلم هایی که توسط مسئول اجرایی این گروه جانباز قطع پا حاج اکبر حسین زاده، ارسال شده مشاهده می کنیم که جانباز حسین زاده و دیگر ایثارگران به طور مختصر از فعالیت های این سفر برای مخاطبان و خیرین و رهروان راه حاج قاسم گزارش کوتاهی را ارائه نموده اند.

این فیلم ها به نظر مخاطبان گرامی می رسد