تاریخ : 1400,چهارشنبه 13 مرداد14:35
کد خبر : 84311 - سرویس خبری : بدون ویرایش از شما

جلوگیری از تخریب ارزش های انقلاب


جلوگیری از تخریب ارزش های انقلاب

موقعیت ها را باید شناخت و باید از آنچه که باعث تخریب ارزش های انقلاب می شود، جلوگیری کرد. ..

رضاامیریان فارسان

فاش نیوز - موقعیت ها را باید شناخت و بر اساس شناخت عقلی باید از آنچه باعث تخریب ارزش های انقلاب می شود، جلوگیری کرد.

 بنابراین باید با تمام وجود در جهت روشنگری، با محوریت انقلابی‌گری پیگیر امور بود. امروز وضعیت نامتناسب معیشت در کشور و تحت فشار بودن مردم، اولین و مهمترین موضوع روز جامعه و کشور است. متاسفانه در حال حاضر بسیاری از مردم حتی برای تامین نیازهای ابتدایی خود در گرداب گرانی و تورم، گرفتار و دچار مشکلات فراوانی شده اند.

 بر این اساس امروز در هر زمینه ای مردم بدون استثنا اعلام نارضایتی می کنند و وقت اینکه ما به فرعیات توجه داشته باشیم و داستان هایی مانند اتل متل توتوله را بنویسیم، تمام شده است. بنابراین در شرایط کنونی گذراندن وقت به بطالت، خطایی جبران ناپذیراست.

ما گاهی به خودمان هم شک می کنیم که آیا ما در خواب و رویا هستیم؟ آیا برخی حضرات مسئول ماموریت دارند نظام را براندازی کنند؟

این ابهام از مدت ها در ذهن ما شکل گرفته است و قاعدتا با یک بار گفتن موضوعی و نهایتا در مرحله اعلام باید شاهد حل مشکل بود نه اینکه مشکلات جدیدی هم بر دامنه مشکلات قبلی اضافه کرد.

 اگر تا امروز برخی نتوانسته اند به این هدف شوم خود برسند، دلیلش توجهات حضرت حق و در کنار آن نگاه خدای سبحان به خون های ریخته شده برای اعتلای این انقلاب بوده است. شاید خیلی ها ندانند و یا اگر می دانند، خیلی برایشان حائز اهمیت نباشد که چه مسیری طی و چه خون هایی داده شده تا امروز این آرامش و امنیت در کشور حاکم باشد.

 شاید همان هایی که نمی دانند و یا نمی خواهند بدانند در اتاق های فکرشان درحال برنامه ریزی برای وارد کردن ضربات شدیدتری بر پیکره انقلاب هستد. متاسفانه اتاق های فکر لیبرال های غرب گرا شرایط را به گونه ای جلوه می دهند تا اعتقادات مردم از آنها گرفته شود.

 به طور مثال وقتی حضور مردم در نمازهای جماعت و جمعه را می بینیم و با دهه شصت- که اوج تهاجمات دشمن بود مقایسه کنید- آه از نهاد هر انسانی بیرون می آید. خوب می دانید که این آه از سر درد است، دردی که شهدا، مادران شهدا و فرزندان شهدا کشیده اند.

 در یک کلیپ اعزام به جبهه رزمندگان، که اتفاقا نقل محافل رسانه ایی و به خصوص رسانه های همسو با ایثار و شهادت هم بود؛ وقتی دخترک سه ساله یک رزمنده، به پدرش می گوید من بستننی می خواهم و پدر دستش را در دست خود دارد، او می داندکه این سفر شاید آخرین سفرش باشد.

 با این حال او با یک حرکت که ناشی از صلابت و مردانگی است، به راه خود ادامه می دهد. آری بر این چنین صحنه ها و حضور مادرانی که در بدرقه فرزندان شان اسفند دود می کردند، جز صلابت و عاشقی نمی توان نامی دیگر نهاد.

 متاسفانه دولت این چند سال بدون در نظر گرفتن این صحنه ها و بدون توجه به تلاطم هایی که انقلاب در طول مسیر به خود دیده تا به ساحل امنیت برسد، همه فشارها را بر گرده مردم تحمیل کرد!

 دولت با هر آنچه که در توان داشت تلاش می کرد تا مردم را در مقابل انقلابی که برایش خون دل خوردنده اند قرار دهد و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکرد و امیدوار بود این امر، در روزهای پایانی دولت بی تدبیر به وقوع بپیوندد.

سخن آخر اینکه باید در صحنه بود و با همه وجود این اجازه را از این خائنین به وطن گرفت که اگر غیر از این باشد، ما هم کم کاری کرده و آب در آسیاب دشمن ریخته ایم.

به امید سر بلندی و عزتمندی نظام مقدس اسلامی به رهبری حکیمی فرزانه

والسلام من اتبع الهدی

| رضاامیریان فارسانی