تاریخ : 1400,یکشنبه 25 مهر14:06
کد خبر : 85994 - سرویس خبری : اقدامات بنیاد شهید

دیدارمشاور رییس بنیادبا خانواده شهید حدادیاناولاد قباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با خانواده شهید امنیت، «محمدحسین حدادیان» دیدار کرد.

 

دیدار مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور زنان و خانواده با خانواده شهید امنیت «حدادیان» فریده اولادقباد، مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور زنان و خانواده در این دیدار که با همراهی محمد غفوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ انجام شد، ضمن تشکر از پذیرش میزبانی خانواده شهید، بر لزوم استعانت از شهدا برای قرار داشتن در امتداد مسیر پرنورشان تأکید کرد.

اولادقباد ضمن اعلام آمار ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفره شهدای نیروی انتظامی و امنیت، به نحوه شهادت بسیار مظلومانه این شهید ۲۲ ساله اشاره کرد و اظهار داشت: همکلامی با خانواده، بالاخص مادر مکرمه شهید موجب مباهات و درس‌آموزی است.

محمد غفوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ هم ضمن تبریک ایام ماه ربیع­‌الاول و میلاد حضرت ختمی مرتبت (ص) بر مسئولیتی که به دوش کارکنان و مسئولان بنیاد در خدمت­‌رسانی به خانوا‌های شهدا و ادامه دادن راه روشن شهدا قرار داده شده است، اشاره کرد.

پدر شهید محمد حسین حدادیان ضمن تشریح اتفاقات رخ داده پس از شهادت فرزندش و فعالیت‌­های فرهنگی این خانواده شهید در سراسر کشور، تقویت فعالیت­‌های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به طور خاص برگزاری یادواره­‌های شهدا و همچنین مزین کردن معابر شهر‌ها علی‌الخصوص شهر تهران به نام شهدای امنیت را خواستار شد.


منبع : دفاع پرس