تاریخ : 1401,یکشنبه 14 فروردين14:20
کد خبر : 89354 - سرویس خبری : مسائل و مشکلات ایثارگران

سند مرا به نام زدن و مرا بیرون کردن!مهدی - من جانباز ۴۵٪ هستم در پایان سال منزل مسکونی که همسرم از ارث پدریش خریده بود در تهران ساکن شدیم فروشنده وکالت بلاعزل داد بجای سند قطعی و سند قطعی را هم حواله کرد به سازمانی که سند بنامش بود و فروخته بود سه سال پیگیر شدیم برای سند قطعی امما هی امروزو فردا کردن تا اینکه فروشنده با گرفتن مبلغی جزیی یک وکالت بلاعزل دیگر به یک کلاهبردار داد و کلاهبردار هم با دادن رشوه کلان به نماینده سازمان مربوطه سند قطعی گرفت.

و با همان سند قطعی اقدام به خلع ید کرد و علی الرغم شکایت ما و اینکه منه جانباز شرایط جسمی مناسبی نداشتم و هنوز به شکایت ما که درخواست ابطال سند کلاهبردار بود بعد از ۷ سال ورود به ماهیت اصلیه شکایت ما نکرده با پرداخت رشوه با گرفتن حکم خلع ید وسایل ما رو با برخورد ناشایست و بسیار بد به بیرون ریخته و دقیقا در حالی که برف می بارید کل وسایل رو همسایه به انبار کارگاهش در خارج از شهر برد و الان دو ماهه ما خانه به خانه در حال اقامت و مزاحمت هستیم.

هر چه به بنیاد رفتم و گزارش نوشتم هیچ توجهی نکردن حتی حاضر نشدن بخش حقوقی بمن کمک کند ای انصاف نیست اما میدانم که باز اولین نفری خواهم بود که به جبهه خواهم رفت برای دفاع. به هر حال فقط شرمنده خانواده شدم و توسط ضد انقلاب یکریز سرزنش میشم. این درست نیست اقای قاضی زاده بخدا این عدم توجه هیچ عاقب بخیری ندارد فقط رضایم به رضای خدا