تاریخ : 1401,جمعه 03 تير15:10
کد خبر : 90922 - سرویس خبری : گزارش و گفت و گو

تجلیل رئیس دادگستری ایلام از خانواده شهدا/عکس


تجلیل رئیس دادگستری ایلام از خانواده شهدا/عکس

رئیس کل دادگستری ایلام و هیئت همراه به مناسبت هفته قوه قضائیه، با حضور در منزل ۵ خانواده ایثارگر دستگاه قضایی استان از آنان تجلیل کردند...

فاش نیوز - رئیس کل دادگستری ایلام و هیئت همراه به مناسبت هفته قوه قضائیه، با حضور در منزل 5 خانواده ایثارگر دستگاه قضایی استان از آنان تجلیل کردند.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فاش نیوز و نقل ازمرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، دکتر عمران علی‌محمدی رئیس کل دادگستری ایلام و هیئت همراه به مناسبت هفته قوه قضائیه، با حضور در منزل 5 خانواده ایثارگر دستگاه قضایی استان از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و خانواده های آنان تجلیل کردند.


 در این دیدارها رئیس کل دادگستری استان ایلام در سخنانی، آرامش، امنیت و قدرت کنونی کشور و نظام اسلامی را به لطف پروردگار متعال و عنایت ائمه اطهار علیهم السلام و نتیجه زحمات و تلاش های ایثارگران و خانواده های معظم شهدا دانست و گفت: اجر شهید محفوظ است و بالاتر از آن، منزلت خانواده و همسر شهید است که زحمت پرورش فرزندان شهید را به دوش کشیده اند.

وی افزود: خانواده معظم شهدا و رزمندگان سرمایه‌های ارزشمند نظام اسلامی محسوب می‌شوند و هفته قوه قضاییه فرصتی ارزشمند برای تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.