تاریخ : 1401,جمعه 10 تير16:43
کد خبر : 91155 - سرویس خبری : اقدامات بنیاد شهید

به مناسب سالروز آزاد سازی مهران صورت گرفت؛

دیدار و تجلیل رئیس سازمان بسیج از خانواده شهیدان فرجی در ایلام


دیدار و تجلیل رئیس سازمان بسیج از خانواده شهیدان فرجی در ایلام

رئیس سازمان بسیج مستضعفین و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده شهیدان مهدی ملا و رحمت الله فرجی دیدار نمود.

فاش نیوز - رئیس سازمان بسیج مستضعفین و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده شهیدان والامقام «مهدی، ملا و رحمت الله فرجی» دیدار و از مقام والای آنان تجلیل کردند.

 به گزارش خبرنگار فاش نیوز در ایلام، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به استان ایلام و در بدو ورود به فرودگاه شهدای ایلام، با همراهی جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با حضور در منزل شهیدان والامقام فرجی با خانواده معظم آنها دیدار و گفتگو کرد.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این دیدار به کلام نورانی امام راحل که خانواده های معظم شهدا را چشم و چراغ ملت نامیدند اشاره کرد و در ادامه اظهار داشت: ایران اسلامی در سایه مقاومت و پایداری خانواده های معظم شهدا به ویژه مادران گرانقدر شهدا، توانسته مراتب پیروزی را در کمال اقتدار بپیماید و به الگویی مناسب برای بسیاری از کشورهای سراسر دنیا تبدیل شود.

 سردار غلامرضا سلیمانی تاکید کرد: امروز باید منش، اعتقادات و راه ایثارگران، آزادگان و شهدا را به نسل‌های آینده معرفی کنیم.

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این دیدار به تاریخ شهادت شهیدان فرجی اشاره کرد و گفت: شهیدان گرانقدر رحمت الله و ملا فرجی هر دو در یک مقطع از سال به مقام والای شهادت نائل آمدند.

 دکتر جمال اسدی تصریح کرد: این همزمانی شهادت به هیچ وجه اتفاقی نیست و نشانه ای برای همه ما است تا همواره در مسیر نورانی این شهیدان گرانقدر حرکت نمائیم.

 گفتنی است، شهید «رحمت الله فرجی» در بیست و نهم بهمن ماه سال ۶۶ در منطقه عملیاتی مهران، شهید «مهدی فرجی» در هشتم مردادماه سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی مهران و شهید «ملا فرجی» نیز در بیست و پنجم بهمن ماه سال ۱۳۶۳ در بمباران هوایی شهر ایلام به همراه همسر و فرزند خردسالش به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

حمیدرضا مرادی