تاریخ : 1401,شنبه 11 تير14:07
کد خبر : 91165 - سرویس خبری : اخبار

دستور رئیس بنیاد شهید برای پیگیری روند درمانی جانباز مدافع حرممعاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه دهم تیر ماه با «سید میرآقا حسینی» جانباز دفاع مقدس و فرزندش «سید اصغر حسینی» جانباز مدافع حرم که شش سال است به علت مجروحیت در بستر بیماری است دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
دیدار قاضی‌زاده هاشمی با پدر و فرزند جانباز/دستور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پیگیری روند درمانی جانباز مدافع حرم

به گزارش «ایثار»، دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی  در این دیدار ضمن پیگیری روند درمانی جانباز مدافع حرم تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی روند درمانی و پرداخت هزینه‌های درمان این جانباز عزیز را پیگیری خواهد کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از همسر این جانباز افزود: خداوند بر اجر و پاداش شما می‌افزاید که زینب‌گونه بر مشکلات صبوری  و دو دختر مؤمنه و صالحه تربیت کردید.
سید میرآقا حسینی پدر جانباز مدافع حرم، که خود نیز از جانبازان دفاع مقدس است در این دیدار تأکید کرد: من و پسرم برای مادیات به جبهه و جنگ نرفتیم، تمام عزم و اراده ما فقط اسلام است، اگر باز هم نیاز باشد، هزاران بار به جنگ خواهیم رفت و جانمان را فدا خواهیم کرد و شهادت برای من و خانواده‌ام یک افتخار است.
این جانباز دفاع مقدس در ادامه خاطراتی از دیدار با شهید حاج قاسم سلیمانی و دوران دفاع مقدس بیان کرد.
خانواده جانبازان حسینی در این دیدار به بیان مسائل خود پرداختند و دکتر قاضی‌زاده توضیحاتی در این موارد ارائه داد و دستورات لازم را صادر کرد.
دکتر قاضی‌زاده هاشمی در پایان این دیدار با اهدای یک جلد کلام‌الله مجید و لوح سپاس از این خانواده فداکار تجلیل و قدردانی کرد.
گفتنی است، جانباز «سید میرآقا حسینی» در عملیات فاو و فرزندش «سید اصغر حسینی» در حلب به مقام رفیع جانبازی نائل آمدند.
انتهای پیام/