تاریخ : 1401,دوشنبه 13 تير15:39
کد خبر : 91258 - سرویس خبری : فرهنگ و هنر

نمایشگاه طراحی و رونمایی از پرتره شهید آوینینمایشگاه طراحی و رونمایی از پرتره شهید آوینی در فرهنگسرای سرو

نمایشگاه طراحی پرتره «سیاه قلم» آثار رامبد دبستانی و رونمایی از پرتره شهید آوینی، سه شنبه ۱۴تیرماه، در نگارخانه سرو افتتاح می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای سرو: نمایشگاه طراحی پرتره «سیاه قلم» و رونمایی از پرتره شهید آوینی به مناسبت روز قلم به یاد شهید مرتضی آوینی، سه شنبه ۱۴تیرماه، ساعت ۱۱ در نگارخانه سرو افتتاح می‌شود. 

نمایشگاه طراحی پرتره سیاه قلم آثار رامبد دبستانی شامل ۲۸ اثر در ابعاد ۵۰*۷۰ پرتره هنرمندان، ورزشکاران و شهید حاج قاسم سلیمانی تا ۱۹ تیرماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در معرض دید عموم مردم و علاقمندان قرار خواهد گرفت. 

رامبد دبستانی متولد ۱۳۵۵ دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی است وی دوره‌های رشته هنری از قبیل گرافیک، خطاطی، موسیقی، طراحی‌های تبلیغاتی، دوره فلسفه، آشنایی و کارکرد با قطعات کامپوزیت، دوره آشنایی با مواد و قطعات فایبرگلاس، دوره آشنایی با رنگ و آمیزش رنگ قطعات گذرانده است ایشان دارای صفحه (پیج) اینستاگرام بصورت حرفه‌ای در زمینه هنری طراحی و نقاشی به نشانی ramboddabestani می‌باشد. 

علاقمندان برای شرکت در این مراسم و بازدید از نمایشگاه می‌توانند به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوی ساعی یکم (انتهای ساعی دوم) مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

انتهای پیام/