تاریخ : 1401,شنبه 22 مرداد12:53
کد خبر : 92255 - سرویس خبری : خانواده شهدا

بیانیه کانون‌های فرزندان شاهد در محکومیت اهانت میرفتنه به سردار همدانی

خروش فرزندان شهدا علیه فتنه‌گران هتاک به شهدا


خروش فرزندان شهدا علیه فتنه‌گران هتاک به شهدا

دیگر بار جریان نفاق، نقاب از چهره افکنده و خبث طینت خود را با اهانت به شهیدان و قهرمانان ملی نمایان کرده است...

فاش نیوز -  ۳۴ کانون و جمعیت فرزندان شاهد در سراسر کشور با انتشار بیانیه‌ای اهانت به قهرمانان ملی را محکوم و اعلام کردند، ما فرزندان شهدا با پدر عزیزمان، حاج حسینِ همدانی، نور چشممان تجدید عهد می‌کنیم و یادآور می‌شویم لحظه‌ای از آرمان‌هایی که در راهش هزینه داده ایم عقب نمی‌نشینیم.

در بخشی از این بیانیه آمده است: دیگر بار جریان نفاق، نقاب از چهره افکنده و خبث طینت خود را با اهانت به شهیدان و قهرمانان ملی نمایان کرده است. جریانی که مکرر در مکرر از طرف مردم ایران طرد و به ذلت کشانده شده است؛ از تنگه مرصاد تا فتنه ۸۸ جریانی که هدفش از بین بردن عزت مسلمین و نابودی کیان ایران عزیز اسلامی‌مان است....

پس‌ از آن که از هر تلاشی در آن فتنه سبزرنگ برای خیانت به این مرز وبوم مایوس شد این‌بار کمر بسته تا تصویر شیرمردان جریان مقاومت را که عزیز دل این امت هستند منغص کند؛ قهرمانانی که به جنگ اهرمنانی رفته‌اند که به اسم دین دست خود را تا مرفق آغشته به خون مسلمانان کردند، عزتشان را پایمال و آزادی و آزادگی را سرکوب نمودند.

همانا این خطی است که جریان فتنه در عاشورای 88 دنبال کرد و هتک حرمت عزای مولایمان حسین(ع) کرد و البته پاسخی کوبنده از ملت گرفت و چه بیهوده تلاشی است که گویی خاک بر خورشید می‌پاشد. کیست که نداند اگر مدافعان حرم نبودند امروز ما در همدان و کرمانشاه با داعش مبارزه می‌کردیم. کیست که نداند اگر مدافعان حرم نبودند سرزمین اسلام سرکوب جلادانی اهرمن‌خو می‌شد که با نام اسلام خون می‌ریختند و عرض و ناموس مسلمین را غارت و به اماکن متبرکه شیعه دست‌درازی می‌کردند و چه کسی است که نداند اگر مجاهدت‌های سردار بزرگ اسلام، شهید حاج حسین همدانی نبود، کار در شامات برای مقابله با این دیو صفتان دشمن انسانیت گره می‌خورد.

حال جریان نفاق شخصی را هدف گرفته‌است که مکرراً در دفاع از دین و کشور و ملتش جان در کف دست گرفته و مشق سربازی کرده‌است. زمانی در خرمشهر و زمانی در نبل و الزهرا، گاهی در بلندی‌های کردستان و گاهی در دشت‌های حلب شهادتش را جستجو کرده‌است، این‌بار دشمن قسم‌خورده ملت ایران در خیال خام خود خواست تا نام قهرمانی را خدشه‌دار کند که آوازه دلاوری‌هایش در گوش تاریخ پیچیده و زخم از دست دادن او هنوز بر جان ملتی تازه است. از حماقت دشمن همین بس‌که نمی‌داند مثل این غیورمردان مثل شیشه عطری است که هر تکانه‌ای عطرش را بیش‌از پیش می‌پراکند و عاشقانش را مدهوش می‌کند.

ما فرزندان شهدا با پدر عزیزمان حاج حسین همدانی نور چشمانمان تجدید عهد می‌کنیم و یادآور می‌شویم که لحظه‌ای از آرمان‌هایی که در راهشان با همه وجود ایستاده‌ایم عقب نمی‌نشینیم و اجازه نخواهیم داد راهی را که پدرانمان با سر پیموده‌اند، عده‌ای بیماردل لگدمال خود کنند. پیمان خود را با امام زمانمان ارواحنا له الفدا و رهبرمان حضرت امام خامنه‌ای از سر می‌گیریم که ما سلاله شهیدان جان‌برکف خانه راه عزت اسلام هستیم به تأسی از بانوی صبر و استقامت، زینب کبری سلام‌الله‌علیها خطاب به دشمنان این آب‌وخاک می‌گوییم هر آنچه از مکر و حیله بلدید به کار ببندید و تا می‌توانید در دشمنی بکوشید! حال‌آنکه نام شهیدان حسین و صفحه افتخارات تاریخ پاک شدنی نیست.

ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم            گر جان طلبد دریغ از جان نکنیم

دنیا اگر از یزید لبریز شود                     ما پشت به سالار شهیدان نکنیم