تاریخ : 1401,یکشنبه 13 شهريور20:30
کد خبر : 92911 - سرویس خبری : گزارش و گفت و گو

شب گذشته

گروهی دیگر از خادمان موکب حضرت فاطمه الزهرا(س) به عتبات اعزام شدند


گروهی دیگر از خادمان موکب حضرت فاطمه الزهرا(س) به عتبات اعزام شدند

موکب حضرت فاطمه الزهرا پذیرایی در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام و همچنین اسکان زائرین اربعین حسینی را بر عهده خواهد داشت...

فاش‌نیوز - دومین گروه از خادمین موکب حضرت فاطمه‌الزهرا(س) با هدف پذایرایی از زائرین اربعین حسینی، شب گذشته به عتبات عالیات و شهر مقدس نجف اشرف اعزام شدند.

 

به گزارش خبرنگار ما، دومین گروه از خادمین موکب حضرت فاطمه‌الزهرا(س) شنبه شب مصادف با ششم صفر به منظور پذایرایی از زائرین اربعین حسینی به نجف اشرف اعزام گردیدند.
حاج حسین لشگری، مسئول موکب حضرت فاطمه‌الزهرا(س) در گفتگو با پایگاه خبری فاش نیوز، شروع به کار موکب حضرت فاطمه‌الزهرا(س) را از یازدهم شهریور، مصادف با پنجم ماه صفر، لغایت ۲۸ شهریور، مصادف با ۲۲ ماه صفر و با هدف ارائه خدمات رفاهی به زائرین اربعین حسینی عنوان کرد.
وی اظهار داشت: موکب حضرت فاطمه الزهرا پذیرایی در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام و همچنین اسکان زائرین اربعین حسینی را بر عهده خواهد داشت.


لشگری خاطرنشان کرد در طول این ایام ۶۷۲ خادم بعد از دو سال اشتیاق و چشم‌انتظاری در این موکب افتخار خدمت‌رسانی به زائرین اباعبدا.. الحسین را پیدا کرده اند.


گفتنی است کاروانیان خادمین این موکب پس از ورود به کشور عراق، ابتدا زائر بارگاه ملکوتی دو امام همام، امام کاظم(ع) و امام جواد(ع) در شهر کاظمین و سپس زائر حرم مطهر امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) در کربلای معلی خواهند بود.

| عکاسی نریمانی