تاریخ : 1401,شنبه 02 مهر14:54
کد خبر : 93312 - سرویس خبری : باغ بهشت

شهید رضایی: امروز اسلام عزیز نیاز به حمایت داردشهید علی رضایی در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «امروز اسلام عزیز نیاز به حمایت دارد و من توفیق پیدا کرده‌ام در راه دفاع از اسلام و قرآن و پیروی از رهبرم قدم بردارم.»

 

شهید رضایی: امروز اسلام عزیز نیاز به حمایت دارد

«شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید علی رضایی

«بسمه تعالی

ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم          گر جان طلبد دریغ از جان نکنیم
دنیا اگر از یزید لبریز شود                     ما پشت به سالار شهیدان نکنیم

مادر عزیز و مهربانم امروز که اسلام عزیز نیاز به حمایت دارد توفیق پیدا کرده‌ام که در راه دفاع از اسلام و قرآن و پیروی از رهبرم قدم بردارم و اگر سعادت داشته باشم و لطف حضرت حق شامل حالم گردد بتوانم به خلیل شهدای راه حق بپیوندم و به دیدار حضرت حق نائل گردم. مادر گرامی گرچه می‌دانم تحمل شنیدن این خبر برای شما بسی دشوار است، ولی از شما می‌خواهم اگر خبر شهادت مرا شنیدی بیقراری نکنی و شیوه و ناله سر ندهی بلکه راه تحمل و صبر و بردباری همراه با شکر را پیش بگیری و هرگاه از غم دوری من محزون گشتی و خواستی اشک بریزی خاطره شهدای کربلا را به یاد بیاوری و بر مظلومیت آنان گریه کنی.»

منبع: فارس


منبع : defapress.ir