تاریخ : 1401,شنبه 02 مهر16:36
کد خبر : 93327 - سرویس خبری : شهدا

گفت‌وگوی رئیس جمهور با خانواده شهید مدافع امنیت در مشهد 

گفت‌وگوی رئیس جمهور با خانواده شهید مدافع امنیت در مشهد

رئیس جمهور پس از پایان سفر کاری خود در نیویورک در بازگشت به تهران در تماس تلفنی به خانواده شهید مدافع امنیت مشهد تبریک و تسلیت گفت.

آیت‌الله ‌سید‌ابراهیم رئیسی در تماس تلفنی با خانواده شهید دوست‌محمدی، ضمن ابراز مراتب تسلیت خود در خصوص این واقعه دلخراش و دلجویی از خانواده این شهید بزرگوار، بر پیگیری و برخورد قاطعانه با مسببین شهادت وی تاکید کرد.

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تفکیک میان اعتراض و اخلال در نظم و امنیت عمومی، بروز وقایعی از جنس آنچه را به شهادت شهید دوست‌محمدی انجامیده است، آشوبگری و شرارت خواند و ضرورت برخورد قاطع با معارضان امنیت و آرامش کشور و مردم را به دستگاه‌های مسئول متذکر شد.

رئیسی حضور غیرت‌مندانه شهید دوست‌محمدی در صحنه دفاع از امنیت را نماد زمان‌شناسی، ولایت‌مداری و میهن‌دوستی این شهید برشمرد و گفت: امنیت ایران اسلامی و ملت شریف ایران، مرهون مجاهدت و خون هزاران شهید همچون شهید دوست‌محمدی است و دولت و ملت ایران با جان و دل قدر این امنیت و همه مدافعان و مجاهدان این عرصه را می‌دانند.

برادر شهید محمد رسول دوست محمدی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهارداشت:آیت الله رئیسی، رئیس جمهورمان شب گذشته  در پی شهادت برادرم با بنده تماس داشتند و مراتب تبریک و تسلیت خود را به خانواده شهید رساندند و با خانواده شهید ابراز همدردی کردند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: رئیس جمهور گفتند که تازه وارد کشور شده اند ودر اولین فرصت به مشهد سفرخواهند کرد وبه دیدار خانواده و مادر شهید خواهند آمد.

گفتنی است شهید دوست محمدی در جریان سرکوب اغتشاشگران در میدان تقی‌آباد مشهد با ضربه چاقوی دو موتور سوار به شهادت رسید البته به گفته محسن داوری فرماندار مشهد عامل به شهادت رساندن شهید امنیت مشهد دستگیر شده اند.