تاریخ : 1401,سه شنبه 11 بهمن14:45
کد خبر : 97767 - سرویس خبری : ورزشی

عصرروزگذشته در سالن بقیه الله(عج) برگزار شد:

دیدار رئیس بنیادشهید با جانبازان ورزشکار تهرانی


دیدار رئیس بنیادشهید با جانبازان ورزشکار تهرانی

دکتر قاضی هاشمی با ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران جانباز، به بیان اقدامات انجام شده در دوره جدید بنیادشهید در بُعد ورزش پرداخت.

فاش نیوز - رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران عصر روز گذشته با حضور در سالن ورزشی بقیه الله(عج) با جمعی از جانبازان ورزشکار تهران دیدار و با آنان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما، دکتر "امیرحسین قاضی زاده هاشمی" معاون رییس جمهور و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران، "حجت امانی" رئیس موسسه ایثار، "عادل مهری" رئیس مرکز تشکلهای شاهد و ایثارگر و تعداد دیگری از مسئولین بنیادشهید، عصر روز گذشته دهم بهمن ماه با حضور در دهکده نشاط ولیعصر و سالن ورزشی بقیه الله (عج) با جانبازان و ایثارگران ورزشکار تهران دیدار  و با آنان گفت و گو کرد.

در بدو ورود قاضی زاده هاشمی و معاونین، پس از ادای احترام به تمثال تعدادی از شهدای جانباز ورزشکار، گروه ورزشکاران باستانی کار این باشگاه با اجرای ورزش زورخانه ای و با زنگ مُرشد به میهمان خود خیر مقدم گفتند و در ادامه دو نفر از جانبازان نخاعی "ناصرشم بیاتی" و " احمد مهری" به عنوان نماینده ورزشکاران جانباز مسائل و مشکلات مرتبط با ورزش جانبازان را برشمردند.

در ادامه دکتر قاضی هاشمی با ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران جانباز، به بیان اقدامات انجام شده در دوره جدید بنیادشهید در بُعد ورزش پرداخت.

رئیس بنیادشهید با ابراز نگرانی از عدم حضور جانبازان در سطح جامعه و پرداختن به ورزش گفت: همه زیرساخت های لازم برای ورزش جانبازان در اقصا نقاط کشور فراهم شده و موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار هم به عنوان متولی امر ورزش جامعه جانبازان و ایثارگران، تلاش وافری داشته است، ولی متاسفانه شاهد عدم مراجعه و استفاده عزیزان جانباز از امکاناتی که با سرمایه بسیاری ایجاد شده هستیم.

معاون رئیس جمهور با بیان این مطلب که بنده به شخصه مخالف واگذاری مجموعه ها و امکانات تفریحی، فرهنگی و ورزشی ایثار در تمام استانها به بخش خصوصی هستم ادامه داد: مراکز تفریحی، اقامتی و ورزشی که برای جامعه هدف احداث گردیده نباید به عنوان منبع درآمد بنیادشهید و سازمان ها و مراکز تحت پوشش قرار گیرد ضمن اینکه با برنامه‌ریزی های انجام شده برای سهولت دسترسی جانبازان و ایثارگران تهرانی دو مرکز مشابه این مجموعه احداث ئ بهره برداری گردد.

وی در مورد ورزش جانبازان و درخواست هایی که نمایندگان جانبازان ورزشکار بیان کردند ضمن تایید کمبودها و نواقص احتمالی، بر حمایت از ورزش جانبازان تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد مجددا با حضور در بین ورزشکاران نسبت به رفع مسائل و کمبودهای ورزشکاران اهتمام بیشتری داشته باشد.

در پایان جانبازان ورزشکار حاضر با رئیس بنیادشهید عکس یادگاری گرفتند.