تاریخ : 1401,چهارشنبه 03 اسفند17:22
کد خبر : 98303 - سرویس خبری : مقاله و یادداشت

چند تاکتیک شیاطین برای فریفتن مردم!


چند تاکتیک شیاطین  برای فریفتن مردم!

پس از رو شدن دروغ های برجامی و وعده ها و سراب ها و در باغ سبزهای خیالی برای مردم، اراذل و اوباش ستادهای انتخاباتی را در همین چند ماه پیش به خیابان ها گسیل داشته و زمینه موج سواری دشمن را فراهم کردند تا بجای پاسخگویی به گندهای اقتصادی و فسادها و اشرافیگری های خود...

محمدرضا سابقی

فاش نیوز - شیطان به وسیله یارانش همواره در حال ارزیابی واکنش ها و بازخوردهای انسان ها و جوامع در برابر انحراف ها و فسادهاست. اگر یک گناه و بدعت را فرد یا افراد پذیرا باشند، شیطان و اذنابش آن گناه و بدعت را بسط می دهند. از آنجائی که ما در خلاء زندگی نمی کنیم و شترسواری هم دولا دولا نمی شود، می توانیم این گزینه را به فساد سیاسی و اجتماعی و فرهنگی که توسط دولت های کارگزاران رفسنجانی و اصلاحات خاتمی و اعتدال روحانی انجام شده و می شود نسبت دهیم؛ که همواره تابوشکنی و قبح‌شکنی ارزش ها و مقدسات را در کارنامه خود داشته اند. اما در ابتدای امر تست واکنش مردم و علما را انجام داده و اگر شرایط را مساعد می دیدند، مرحله اصلی را شروع می کردند!

 

گاهی شیطان هم از تاکتیک های جدید پیروانش سردرگم می شود. به واقع برخی پیروان شیطان او را درس می دهند! در تاکتیک جاخالی پیروان شیطان وعده ای می دهند و ادعایی می کنند و زمانی که دروغ بودن وعده ها و ادعاهای ایشان مشخص می شود و زمان پرداخت هزینه ها فرا می رسد، جاخالی می دهند و هزینه ها را به دیگری حواله می دهند. نمونه بارز آن، رویکرد روحانی و دولت بنفش اوست که پس از رو شدن دروغ های برجامی و وعده ها و سراب ها و در باغ سبزهای خیالی برای مردم، اراذل و اوباش ستادهای انتخاباتی را در همین چند ماه پیش به خیابان ها گسیل داشته و زمینه موج سواری دشمن را فراهم کردند تا بجای پاسخگویی به گندهای اقتصادی و فسادها و اشرافیگری های خود، نظام و رهبری را در معرض اتهام قرار دهند. این سبک از جاخالی دادن در برابر مشکلات، شیطان را هم انگشت به دهان گذاشته است! 

 

شیطان برای ایجاد تردید و دو دستگی بین مومنان دست به ایجاد پایگاه هایی می زند که در ظاهر حامی دین، و در باطن، علیه دین هستند. هسته های داخلی این پایگاه ها را منافقین تشکیل می دهند که از کفار بدترند. نمونه آن در صدر اسلام، سازندگان مسجد ضرار بودند که به دستور خداوند، پیامبر اعظم (ص) این خانه نفاق و تزویر را خراب نمودند. نمونه فعلی آن هم جریان های تکفیری در شیعه و سنی هستند؛ مانند جریان افراطی شیرازی که با اقدامات وحشیانه و غیرانسانی در عزاداری ها باعث وهن شیعه و اسلام در جهان شده و ارتباطات آشکار و پنهانی با انگلیس خبیث داشته و دارند. این بار حسین شیرازی، فرزند لیدر این جریان از پرده نفاق بیرون شده و با الفاظ زشت و رکیک به ساحت مراجع بزرگ تقلید شیعه و امام خمینی و شهدای دفاع مقدس توهین نموده است. 

به تدریج شیطان با کمک انسان های شیطانی شده، حرفه ای‌ترین، تخصصی‌ترین، مدرن‌ترین و شگفت انگیزترین تاکتیک های خود را برای مقابله با موج جهانی بازگشت به معنویت و تاخیر انداختن در آن به بازار عرضه می کند. یکی از این تاکینک ها، ارتباط دادن دو موضوع بی‌ربط به یکدیگر است. مثلا نیاز طبیعی یک انسان به آب، غذا، پوشاک و نیاز جنسی را مرتبط می کند با زیر پا گذاشتن یک قانون الهی! یعنی اگر می خواهی آب بخوری باید فلان گناه را انجام دهی؛ و الا هرگز نمی توانی آب بخوری! به همین شکل به انسان می گویند اگر می خواهی نیاز جنسی خود را مرتفع کنی باید بروی و با نامحرم زنا کنی؛ چون ازدواج پول می خواهد و دردسر دارد! یا می گویند اگر پدر و مادرهای ما (جوانان و نوجوانان) انقلاب نمی کردند الان در رفاه بودیم و همه چیز گل و بلبل بود... اما این ارتباط دادن ها تنها سراب و در باغ سبز پوشالی شیطان است و ره به جایی نخواهد برد...

محمدرضا سابقی