تاریخ : 1401,چهارشنبه 24 اسفند13:29
کد خبر : 98720 - سرویس خبری : اخبار

به همت واحد امور ایثارگران

مسئولان شرکت فرودگاه‌ها به دیدار تنها مادر شهید همکار بازنشسته خود رفتند


مسئولان شرکت فرودگاه‌ها به دیدار تنها مادر شهید همکار بازنشسته خود رفتند

شهید، سعید صدقی از رزمندگان جنگ های نامنظم، و یکی از همرزمان شهید چمران بود که پس از ماه ها حضور در منطقه کردستان، درتاریخ۱۳۶۳/۳/۱۳ در اطراف شهر بوکان به فیض عظیم شهادت نائل آمد...

فاش نیوز - در آستانه ۲۲اسفندماه روز بزرگداشت مقام شهید، و در اجرای طرح سپاس، با برنامه ریزی صورت گرفته، معاون توسعه مدیریت و منابع و مشاور مدیرعامل شرکت در امور ایثارگران با حضور در منزل خانم  طاهره ملکی، مادر شهید معزز «سعید صدقی»، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در فضایی معنوی، و صمیمی صورت گرفت، رئیسی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دیدار با خانواده معزز شهدا را مایه افتخار دانسته، و بر استمرار این کار ارزشمندتاکیدکرد.

علامه زاده امور ایثارگران شرکت فرودگاه ها نیز هدف از این دیدار در آستانه روز شهید را ابلاغ سلام و تقدیم هدیه سیدی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت به این خانواده معزز شهید اعلام و اجرای مطلوب طرح سپاس و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، و نظم بخشیدن و ایجاد وحدت رویه در خدمت رسانی به خانواده معزز ایثارگران را از مهمترین برنامه های امور ایثارگران شرکت فرودگاه ها بیان کرد.

در ادامه نیز مادر بزرگوار شهید صدقی، خاطرات ناگفته ای را از ویژگی های بارز شخصیتی فرزند عروج کرده خود بیان کرد. در پایان این دیدار به رسم یادبود، با اهدای لوح تقدیر، از خانواده مکرم این شهید تجلیل به عمل آمد.

سرکار خانم طاهره ملکی تنها مادر شهید شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بود که در حال حاضر بازنشسته می باشد.

گفتنی‌ست شهید، سعید صدقی از رزمندگان جنگ های نامنظم، و یکی از همرزمان شهید چمران بود که پس از ماه ها حضور در منطقه کردستان، درتاریخ1363/3/13 در اطراف شهر بوکان به فیض عظیم شهادت نائل آمد. روحش شاد و یادش گرامی