شناسه خبر : 98603
سه شنبه 16 اسفند 1401 , 15:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

سخنان دختر شهید رضایی نژاد در حضور مدیرکل آژانس اتمی/فیلم دیدنی

دختر شهید رضایی نژاد در حضور رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: من چهار سال و نیمه بودم که پدرم جلوی چشمان من ترور شد. او یک دانشمند بود که هیچ کاری با خشونت نداشت. و من تنها نیستم. اما این تنها بخشی از داستان است. امروزه بسیاری از بیماران به خاطر دریافت نکردن دارو جان خود را ازدست می دهند. کمر بسیاری از مردم زیر بار شرایط اقتصادی بد ایجاد شده به خاطر تحریم ها خم شده است.

به گزارش جماران؛ ترجمه و زیرنویس کامل صحبت های دختر شهید رضایی نژاد در حضور گروسی در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

من آرمیتا رضایی نژاد هستم دختر یکی از شهدای هسته ای ایران.

ما در آستانه سال جدیدمان نوروز هستیم.

میخواهم با خودم شروع کنم

یازده سال پیش من یک زندگی کاملا عادی داشتم، اما شش گلوله به این زندگی پایان دادند. من چهار سال و نیمه بودم که پدرم جلوی چشمان من ترور شد. او یک دانشمند بود که هیچ کاری با خشونت نداشت و من تنها نیستم اما این تنها بخشی از داستان است.

امروزه بسیاری از بیماران به خاطر دریافت نکردن دارو جان خود را ازدست می دهند. کمر بسیاری از مردم زیر بار شرایط اقتصادی بد ایجاد شده به خاطر تحریم ها خم شده است.

ملت ایران از شما انتظار دارند به ما کمک کنید تا بتوانیم شرایط کنونی خود را بهتر کنیم، با دادن گزارش های بی طرفانه و منصفانه درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران . متشکرم

download

منبع: جماران
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi