شناسه خبر : 77335
شنبه 08 شهريور 1399 , 09:13
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اوضاع مالی موجی ها خوب نیست!

جانباز20 درصد سال 65 - جناب آقای امیرآبادی!

 چرا من جانباز قدیم که همون زمان جنگ مجروح شدم وهمون زمان هم مستمری ماهیانه ازسال شصت وپنج تا هم اکنون دریافت می کنم، فقط به عنوان مستمری است و حقوق کامل بهم نمیدن؟ با چهار سر عائله بعد از گذشت 34سال نباید حقوق من کامل بشه یا هم بازنشستگی تعلق بگیره و من به جز مستمری که از همون سال 65 تاکنون می گیرم فقط سالانه یه مبلغ ناچیزی اضافه میشه و هنوز به دو میلیون هم نرسیده این همه وعده دادن مدیران بنیادشهید و برنامه و بودجه ولی برای برخی عملی گردید که بعد از گذشت سی سال از جنگ چرا حق من را نمیدن؟

من که 56 سال دارم تیر و ترکش هنوز تو دستمه موج انفجار دارم وعصبی هستم بایدشب و روز پنج نوع قرص از آلپرازولام. فلوکسین. دیازپام و غیره بخورم تا آرام شوم و بخوابم و توانایی کار کردن ندارم. با مستمری یک میلیون هشتصد که ششصد تومان آن بابت وام کسر می شود چه کار کنم؟ پسرم موقع زن گرفتنش هست دخترم جهیزیه میخواد. خودم هم که هیچ کاری از دستم برنمیاد. شما را به همین روزهای محرم قسم می دهیم نگذارید حق ما را نسبت به دیگران بخورن. التماس دعا
 کدملی 4250015866وشماره جانبازی1702011588باتشکر از همه دلسوزان نظام جمهوری اسلامی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام جانباز گرامی
قبلا همه جانبازان زیر 25درصد هم می توانستند در کمیسیون کار افتادگی شرکت و در صورت تایید حالت اشتغال شناخته شوند و حقوق طبق ماده 38 دریافت کنند .
الان بدون دلیل، جانبازان را معرفی نمی کنند و حقوق جانباز تضییع میشه .
راه حل اینکه ابتدا در کمیسیون افزایش درصد شرکت و در صورت تایید 25ردصد سپس تقاضای کمیسیون از کار افتادگی و حالت اشتغال بدهید .
هم وطن راه شما یعنی بن بست چون کمسیون دیگر درصد اضافه نمی کند شما خیلی خوش باور هستید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi