شناسه خبر : 77254
یکشنبه 02 شهريور 1399 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مردی که در تاریکی شب دستشویی ها را می‌شست

بهزاد نورایی از نیروهای مخابرات گردان حبیب در سال ۶٧ نقل می‌کند:

زمستان ۶۵ فاو بودیم. تدارکات قرارگاه نوح در مدرسه‌ای مستقر بود. به ما هم که گروهی وابسته به قرارگاه مهندسی رزمی خاتم‌الانبیاء (ص) بودیم و پروژه‌ای را در ساحل خورعبدالله اجرا می‌کردیم؛ اتاقی داده بودند. می‌دانستم که چند نفر از بچه‌های دادستانی ماموریتی آنجا هستند.
من و حسین صداقتی ساعت دو بعد از نیمه شب از دریا برگشتیم. مستقیم رفتیم تجدید وضو کنیم. صدای خش و خش جارو و شرشر آب می‌آمد. وارد که شدیم، در یکی از دستشویی‌ها نیمه‌باز بود. گمان کردیم سرباز وظیفه‌ای در حال نظافت آنجاست؛ اما نزدیک‌تر که شدیم، مردی را که در حال شستن توالت‌ها بود، قبل از این‌که در را ببندد که او را نبینیم، دیدیم ...... آقای لاجوردی بود که داشت یواشکی آنجا را می‌شست!

_ یکم شهریور سال ٧٧ سالگرد شهادت سید اسدالله لاجوردی توسط منافقین

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi