شناسه خبر : 66109
چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398 , 12:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برپایی غرفه «نائب الشهید» در نمایشگاه قرآن

کانون همبستگی فرزندان شاهد با برپایی غرفه‌ای در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور دارد.

برپایی غرفه نائب الشهید در نمایشگاه بین المللی قرآن

این غرفه که در بخش بین الملل واقع در شبستان اصلی مصلی تهران واقع شده است میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن کریم خواهد بود.

این کانون با هدف حفظ و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و استفاده از ظرفیت‌های فرزندان شهدا در استان‌های مختلف کشور مشغول به کار است. از جمله اقدامات سالیانه این کانون برگزاری طرح «نائب الشهید» در ایام اربعین حسینی است که در این طرح زائران اربعین به نایب از یک شهید در این اجتماع بزرگ شرکت می‎کنند.

غرفه نائب الشهید در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به معرفی، ارائه اهداف و  فعالیت‌های این نهاد مردمی به بازدیدکنندگان می‎‌پردازد.

یادآور می‎شود بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا چهارم خردادماه از ساعت 17 الی 24 در مصلی تهران میزبان علاقه‌مندان است.

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi