10 اسفند 1398/ ۰۶ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69904
1398,چهارشنبه 10 مهر10:09
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برگزاری دوره‌ تخصصی تخریب، ویژه رزمندگان فاطمیون در سوریه


برگزاری دوره‌ تخصصی تخریب، ویژه رزمندگان فاطمیون در سوریه

گردان‌های تخریب فاطمیون در حال گذراندن آموزش‌های کامل و پیشرفته هستند تا سطح آمادگی رزمی و تخصصی خود را ارتقا بخشند.

برگزاری دوره‌ تخصصی تخریب، ویژه رزمندگان فاطمیون در سوریه+تصاویر

هرچند پایان حکومت داعش در سوریه اعلام شده است و به غیر از چند گروهک محدود از جمله جبهه النصره، تروریست‌ها قدرت چندانی در شهرهای سوریه ندارند، اما رزمندگان فاطمیون همچنان برای امنیت حریم اهل بیت(ع) در این کشور آماده رزم هستند و در راه‌ پاکسازی شهرهای مختلف از لوث تروریست‌ها شهید می‌دهند.

دوره‌های تخصصی تخریب، ویژه گردان‌های تخریبچی فاطمیون در سوریه برگزار شد. در نخستین روزهای تشکیل فاطمیون و شروع جنگ در سوریه، به خاطر محدودیت در تعداد نیروهای تخریب، شیوه آموزش آن‌ها براساس آموزش‌های فشرده و کوتاه مدت بود که هم در زمان صرفه جویی شود و هم عصاره نیروهای رزمنده به این واحد راه یابند. اینک اما گردان‌های تخریب فاطمیون در حال گذراندن آموزش‌های کامل و پیشرفته هستند تا سطح آمادگی رزمی و تخصصی خود را ارتقا بخشند.

«تخریب» واحدی تخصصی رزمی است که موانع پیروزی برای رزمندگان را حذف و جلوی پیشروی دشمن را می‌گیرد. مهمترین ثمره فعالیت تخریب، کاهش تعداد شهدا در عملیات‌های مختلف و کمک به پیشبرد سریع‌تر و دقیق‌تر عملیات‌های تهاجمی رزمندگان است؛ وظیفه‌ای سخت و حساس، در شروع و پایانِ هر عملیات. تخریب، گشاینده میدان‌های مین، سیم‌های خاردار و سایر موانعی است که در خشکی و آب، سد راه پیشروی رزمندگان هستند. گروه‌های تخریب پس از عملیات، با ایجاد موانع مین و انسداد مسیر، نفوذ دشمن را کمتر و کندتر می‌کنند. در سختی و حساسیت عمل این واحد، همین بس که تخریبچی‌ها در رویارویی با دشمن، از داشتن هرگونه سنگری محروم بوده و وظایفشان را در دید مستقیم دشمن انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

 


منبع : تسنیم


رزمندگان فاطمیون     سوریه     تخریب     داعش     تخریبچی فاطمیون                        
نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.