شناسه خبر : 73642
سه شنبه 12 فروردين 1399 , 03:55
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تشکر وزیر فرهنگ از اجرای پویش مشاهنر

فاش نیوز-  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرمندان کشور برای راه‌اندازی پویش مشاهنر و کمک و هم‌دلی هنرمندان کشور برای دوران کرونایی مردم تشکر کرد.

به تازگی جمعی از هنرمندان رشته‌های مختلف، با انتشار بیانیه‌ای، اعلام کردند با خیزشی همراهی می‌کنند که قرار است دست‌کم در ۱۰۰ روز آتی، برای مردمی که شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در برابر شیوع ویروس کرونا را تحمل می‌کنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری‌ بپردازد.

سید عباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) به منظور قدردانی از هنرمندانی که به پویش مشاهنر پیوسته‌اند، در حساب کاربری خود در توئیتر، نوشت: «خیزش هنرمندان ایران‌زمین در دوران کرونایی نشان از روح مسئولیت‌مدار هنر است که سال‌هاست از هنرمندان نیک‌سرشت میهن شاهدیم. قدردان هنرمندان به خاطر اجرای پویش مشاهنر و بردن هنرشان به خانه‌های مردم باشیم».

* منبع: هنر و تجربه

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi