25 آبان 1397/ ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۰
شناسه خبر : 53272
1396,شنبه 30 ارديبهشت10:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نتایج انتخابات شورای شهر و روستا به تفکیک استان ها


در انتخابات روز جمعه، ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر رای اولی هستند.

طبق ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب‌کنندگان باید دارای شرایط ذیل باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، ۱۸ سال تمام، عدم جنون.

 طبق ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها، انتخاب‌کنندگان این انتخابات باید دارای شرایط زیر باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، حداقل سن ۱۸ سال تمام در روز اخذ رأی، سکونت حداقل یک سال در محل اخذ رأی (به استثنای شهرهای بالای یکصد هزار نفر جمعیت).

اما این ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفری که روز جمعه به شعب اخذ رای مراجعه می‌کنند در صورتیکه واجد شرایط مندرج در ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها (که در سطور بالا قید شده) باشند، به صرف داشتن شناسنامه و دانستن کد ملی خود می‌توانند رای دهند؛ نکته حائز اهمیت آن است که روز جمعه برای رای دادن نیازی به کارت ملی نیست و صرف داشتن کدملی کفایت می‌کند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز (جمعه 29 اردیبهشت 1396) آغاز می‌شود؛ برای این انتخابات 63 هزار و ۴۲۹ شعبه اخذ رأی تدارک دیده شده است؛ طبق قانون زمان پایان رای گیری ساعت 18 امروز خواهد بود که قطع به یقین با توجه به مشارکت بالای هم وطنان عزیزمان، این مهلت در اکثر شعب انتخاباتی تمدید خواهد شد.

 در ادامه نتایج شمارش آرای شورای شهر و روستا به تفکیک استان ها را میخوانید:

**به محض اعلام نتایج شمارش آرا، جداول زیر به روز خواهد شد**

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اردبیل اصفهان البرز ایلام
بوشهر تهران چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی
خوزستان زنجان سمنان سیستان و بلوچستان فارس قزوین
قم کردستان کرمان کرمانشاه کهگیلویه و بویراحمد گلستان
گیلان لرستان مازندران مرکزی هرمزگان همدان
یزد          

برای یافتن برگزیدگان شورای شهر منطقه خود بر روی استان مربوطه کلیک کنید.

آذربایجان شرقی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

هشترود: محمد رضا شقاقی پور با ۳۸۵۵ رای، زهرا طاهر موسوی با ۳۶۸۹ رای، عباس نژاد با ۳۲۸۴ رای، یوسف ایلغمی با ۲۷۱۶ رای، محمدرضا قهرمان پور با ۲۶۱۵ رای، حسین اکبری با ۲۵۶۳ رای و کمال سلیمی با ۲۱۴۲ رای

میانه:‌ محمود علیلو با ۶۳۵۴ رای، اسلام صدری با ۴۱۴۸ رای، علی اکبری با ۴۱۱۵ رای، ابراهیم ایدری با ۳۹۵۳ رای، جعفر شاهمحمدی با ۳۸۸۳ رای، افضل حسینخانی با ۳۷۵۶ رای و مهدی امینی با ۳۷۳۲ رای

بناب:‌ محمد باقر ولائی(صحرائی) با 12601 رای، وحید خیرالهی با 9305 رای، عباس ممقانی با 8934 رای، محسن رحیمیان با 8725 رای، بهمن حدادی بناب با 5952 رای، علی پور جعفر با 5616 رای، جواد نظام‌پرست با 5599 رای

اهر:  ابوالفضل بابایی دایلاری با 5102 رای، اصغر فتح زاده با 4609 رای، بهبود سعادتی با 4146 رای، بهبود جعفری با 3785 رای، صمد علی اکبرزاده با 2762 رای، میرجلال موسوی با 2651 رای و راضیه عباسی با 2622 رای

کلیبر:‌ تورج یعثوبی کلیبر  ۲۴۲۴ رأی، احمد همتی با ۲۱۵۷ رأی، مهدی قربانی ۱۹۱۰ رأی، اسد آذری ۱۶۷۲ رأی و بیت‌اله امین کلیبر ۱۶۶۷ رأی

ملکان:‌ حامد دودمانی با ۴۱۵۲ رای، نوید محمودزاده با ۳۱۲۸ رای، ابراهیم رزقی با ۳۱۲۲ رای، احمد ترابی با ۲۸۱۹ رای و غلامرضا فرخی با ۲۴۴۸

آذربایجان غربی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

اردبیل

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

اصفهان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خوانسار: عبدالرضا دهاویین، محمدتقی اورئی، کتایون نادری، محمود اورئی و هوشنگ صانعی

گلپایگان: حسین زاهدی 7980 رأی، طاهره خوشنویسان 5864 رأی، مسعود اسکندری 5796 رأی، سینا ناظمی 4949 رأی، معصومه قربانی 4352 رأی، احمد افتخاری 3629 رأی،‌ حمید نوروزی 3371 رأی

سمیرم:‌ ایرج منصور زاده، روح الله شهبازی، محمد ابراهیم پیرمرادیان، ابوالفضل طایی و حسن شهبازی

البرز

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

الوند: جواد ختمی، علی رضایی جهانی، محمد عبدالله پور، علیرضا خمسه، سهراب ذاکری نرگس‌آبادی، مهتاب بهرامی،‌علی قدمی

ایلام

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ایلام:‌ هادی کرمی با 11109 رای،  پیمان اقبالی با 9000 رای،  مهرداد داوری با 8670 رای،  مریم جان بخشی با8571 رای، حسینعلی یاری با 7411 رای، عبدالرضاپورخلیل با 6870 رای، مظفرمیرزاد با 6857 رای

دره شهر: عبدل کرمخدایی، اسماعیل کریمی نیا، هوشیار هنجاری،  میثم خدارحمی و سید رامین رحیمی

شهر ماژین: امیر شفیع زاده نام پدر هوشنگ دارای 478 رأی، فرزداد طاهری نام پدر اسفندیار دارای 453 رأی، محمد صفری نام پدر صید حیدر دارای 450 رأی، عصمت اله کهزادوند نام پدر نامدار دارای 408،  هوشنگ کرمی نام پدر مسخعلی دارای 395 رأی

چوار : علی رضا شمس الهی1133 رای، عباس خانمحمدی1127 رای، نادرخاکی1103 رای، نظرآزادی1002 رای، سجادبیگ محمدی991 رای

بوشهر

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

تهران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ورامین: جعفر اردستانی، سید رضا احمدی، زهرا هداوند میرزایی، محمد وصال پور، فتح الله فرجی، حسن حبیبی، احمد خانی، محمد حسن فرجی و علی خانی

چهارمحال و بختیاری

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فرخ شهر : محمد رضا سمیع، محمد علی شماعی، وحید برزگر، سید سجاد موسویان و حبیب کاووسی

خراسان جنوبی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خراسان رضوی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سبزوار: ربانعلی کل میشی با ۱۹ هزار و ۶۰۲ رای،علی اکبر فروغی با ۱۶ هزار و ۱۰۳ رای،علی اصغر محمدی با ۱۲ هزار ۳۹۱ رای، زهرا بخشی با ۱۲هزار و ۴۴ رای،علی ارغیانی با ۱۱ هزار ۲۱۷ رای، مسعود پسندیده با ۱۱ هزار و ۱۱ رای،ذبیح الله آرمین با ۱۰ هزار ۶۹۳ رای، کاظم کرامت با ۱۰ هزار و ۳۴۵ رای وحسین بروغنی با ۱۰ هزار و ۳۱۳ رای

گناباد: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای ، هادی رفیع و شیما یوسف پور با ۵۰۰۶ و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای

خراسان شمالی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خوزستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خرمشهر: محمد جواد بچاری با 4686 رای ، امیر سامری با 4541 رای، موسی مطوری جزیره با 3924 رای، علی بندری با 3847 رای، میلاد پورحمزاوی با 3829 رای، حاتم بندری با 3808 رای ، فاخر ربیعی با 3717 رای
هویزه:     عباس نیسی، سجاد ساکی، نعمت الله ساکی، نعیم بوعذار و بهرام ساکی

ماهشهر: مجاهد نظارات با هفت هزار و 475 رأی به عنوان منتخب اول، شهناز حیدری با هفت هزار و 196 رأی منتخب دوم، کامران رئیس قنواتی با هفت هزار و چهار رأی منتخب سوم، سعید حیاتی با 6 هزار و 794 رأی منتخب چهارم، مجتبی آبادی با 6 هزار و 280 رأی منتخب پنجم، ناصر فیصلی با 6 هزار و 143 رأی منتخب ششم و حمید غبیشاوی با 6 هزار و 90 رأی به عنوان منتخب هفتم

هندیجان: محسن شعبانی، فاروق جنتی، عبدالنبی گشتیل، امیرعباس غزالی و غلامعباس

زنجان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سمنان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سمنان:‌ سید مسعود سیادتی با کسب 17 هزار رای، مجید نظری 511 رأی، 12 هزار و 276 رأی، مهدی خراسانیان  11 هزار و 804 رأی، محمد همتی 11 هزار و 520 رأی، عباس آلبویه و عباس طالب بیدختی به ترتیب با کسب 10 هزار و 10 و 9239 رأی،  محمد زحمتکش 8485 رأی

دامغان: ایمانیان، خسرو فولادیان، رضا ناصری، سید محمد حسینی پور، علی حسن بیگی، ماکان ترابی و آقا بابا زارع زاده

شاهرود:‌ سیدمصطفی طباطبایی با هشت هزار و ۷۰۰، حمیده محبی هشت هزار و ۲۶۰، سید جواد بی طرف هشت هزار و ۲۷، سیده زهرا خانوم موسوی هفت هزار و ۸۵۴، وحید الدین وحیدنیا هفت هزار و ۷۳۷، سید حبیب میرابولحسنی هفت هزار و ۵۲۴ و سمیعی هفت هزار و ۴۵۱ رای

میامی: مریم حدیدی،  سید رضا موسوی، قاسم قادری، سید حسن موسوی و  عباسعلی اصغری

سیستان و بلوچستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زابل: مهدی سارانی هزار و 416 رأی، سیدعباس فاطمی هزار و 200 رأی،  احمد میر 8 هزار و 16 رأی، شهلا رضوانی 7 هزار و 561 رأی، مهدی سرگلزائی و مریم بزی به ترتیب با کسب 7 هزار 497 و 6 هزار و 965 رأی، گلزار سرگلزائی 6 هزار و 890 رأی

ایرانشهر: رسول‌بخش بامری 7 هزار و 738 رأی،  اکبر دکالی 6 هزار و 402 رأی، فرامرز درخوش 5 هزار و 977 رأی،  ایوب دامنی 5 هزار و 505 رأی،  محمدعلی روحینا و جمشید کلکلی به ترتیب با کسب 5 هزار و 300 و 5 هزار و 216 رأی، سیدمهدی سجادی 5 هزار و 142 رأی

هیرمند: عزیزالله میری هزار و 77 رأی،  علیرضا آشتاب یک هزار و 8 رأی، حسینعلی رخشان‌مهر  711 رأی، عبدالله سراوانی 705 رأی، عبدالنبی ارباب‌زهی 680 رأی 

فارس

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قزوین

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قزوین:‌ سرهنگ داودی، احد چگینی، مهدی عبدالرزاقی، محسن حق شناس، منیره قوامی،  زهرا یوسفی، سعید دقیقی، فصیحی رامندی و حدیثه قافله باشی

قم

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کردستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کرمان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زرند: مهدی برهانی‌نژاد موفق به کسب شش هزار و ۳۰۲ رای، وجیهه زمانی باب‌گهری پنج هزار و  با  ۶۴۴ رای، ایرج رحمانی با پنج هزار و  ۳۸۹ رای، فرهاد اسدی با پنج هزار و ۲۹۹ رای، عباس ایرانمنش با پنج هزار و ۲۶۰ رای، سیدرسول تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای و سیدعباس تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای

رفسنجان: حجت‌الاسلام علی هاشمیان، علی بهشتی‌پور، محمد فتحیان، حسین پاکزاد، وحیده نوری، غلامحسین حسن‌شاهی و محمدعلی ارجمند

کرمانشاه

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کهگیلویه و بویراحمد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

یاسوج: فرشاد نگین تاجی با کسب 12 هزار و 705 رأی، محمدرحیم دهراب‌پور 8 هزار و 206 رای، سید هدایت اکبری 7 هزار و 533 رای،  مسعود خوبانی 6 هزار و 984 رای، علی اکبری‌تبار 6 هزار و 726 رای،  بهنام عباس‌نژاد 5 هزار و 701 رای و خدابخش امیری 5 هزار و 631 رای

باشت:  نادر گرامی با 2هزارو 893 رای، بهادر دارسنج با 2 هزار و 831 رای، ابراهیم ظفری با 2 هزارو 682 رای، حبیب الله احمدی زاده با 2 هزار و 626 رای و محمد جعفر نجاتی چهار راه گشین با 2 هزارو 263 رای

سی‌سخت:زینت نظری با 1925 رای نفر اول، ابراهیم جهانفکر با 1892رای نفر دوم، محمد حسین پرندوار با 1552 رای نفر سوم، داریوش محسنی با 1534 رای نفر چهارم و مهرزاد وفایی با 1379 رای

گلستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

گنبدکاووس:  پرویز ناصری با 14041 رای، آنه محمد قرنجیک با 13460 رای، عارف گرگانی با 13541 رای،  نبی الله آخوندی با 13027 رای، رسول پایدار با 12723 رای، عبدالغفورغراوی با 12489 رای و بابک پاکدل با 13267 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

فراغی: اسماعیل خالقی با اخذ 1186 رای و جمعه گلدی سیدی با 994 رای و صمد مرادی با 944 رای بیشترین رای را کسب کردند.

اینچه برون: رحمان بردی آور با ۷۸۳ رای،  آنه دردی یلمه با ۷۴۳ رای ،‌ بردی قلیچ قیامی با ۷۴۲ رای ، عبدالجلیل آزمون با ۷۰۵ رای، ابراهیم سیاقتی با ۶۶۰ رای

گیلان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

لرستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خرم‌آباد:‌ رستمی، رستم کوشکی، علی محمد صالحی، زهرا نظری، اردشیر دریکوند، سجاد بابایی، علی ماکنعلی، حمید رشیدی، همت پور و احمد میر

نورآباد: 1-حرمت مشعشعی ۷۷۰۸ رای ۲_حسن کورانی ۶۱۹۵ رای ۳_علی رضایی ۶۱۸۱ رای  ۴_محمود علی میرزایی ۵۶۲۵ رای ۵_مولا علی نژاد ۴۹۳۲ رای ۶_سید عبدالله موسوی ۴۸۷۷ رای ۷_افشین صفری ۴۸۶۰ رای
 

مازندران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

  بابلسر: هوشیار خسروی، فاطمه بهار، محجوب پروین، مسلم حسین‌زاده، شعبانعلی رمضان‌نژاد صادق شفقت و علیرضا رحیمیان

خلیلشهر: آقای محمدرضا محمدپورخلیلی نام پدررحمت اله دارای 3791 رای، آقای ابراهیم زاهدی کلاکی نام پدرتقی دارای 2860 رای، آقای محمدرضا باقری خلیلی نام پدر عیسی دارای 2639 رای، خانم گل رخ یونسی کلاکی نام پدرحسن دارای 2486 رای، آقای محمدتقی محمدپور نام پدرنظرعلی دارای 2402 رای

بهشهر : علی شکوهی رستمی نام پدراحسان اله دارای 8205 رای، علی اکبر فخاریان نام پدرمحمد حسن دارای 6824 رای، عباس عسکریان نام پدرعلی اکبر دارای 6643 رای، اسفندیار اسدی نام پدرسهراب دارای 6613 رای، اعظم السادات حسینی کوهستانی نام پدرسید ابوالقاسم دارای 6172 رای، علیرضا کوچکی نام پدرمحمدرضا دارای 5979 رای و علیرضا صدیق نام پدرمحمد دارای 5900 رای

آمل: محمد محمدی21652، مسعود تسلیمی20838، فرشید لیتکوهی13036،‌ غلامحسین شفیع زاده11686، محمودی پاتی11577، خسرو ابراهیم زاده11549،‌ جهانگیر آذری10836،‌ فردوس قربانی10571، قاسم رسولی 10450

مرکزی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

هرمزگان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

همدان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

یزد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

اردکان:‌ محمدعلی مروتی 10754 رای، سیدمحمد حسینی‌پور اردکان 9316 ، محمدجواد شاکر 8777، عباس امیری 8214، سیدمحمد حسینی‌پور اردکانی 8102، حسن رضاپور میرصالح 7708، شهرام گل 6679، اکبر طاقداریان 6457، امرالله امراللهی 5818، مسعود نوریان 5695، فروغ امین‌الرعایا 5464 و محسن ملت اردکانی 5055




نتایج انتخابات     شورای شهر     انتخابات ریاست جمهوری                                




نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.