03 ارديبهشت 1396/ 26 رجب 1438
شناسه خبر : 51102
1395,دوشنبه 06 دي11:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خراسان رضوی قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان کشور شد + تصاویر


سرانجام پس از شش روز مسابقه فشرده و نفس گیر بین جانبازان، نفرات برتر هر کلاس مشخص و رده بندیِ تیم های شرکت کننده در این مسابقات مشخص و مدال، احکام و جام قهرمانی به آنها اهدا شد.

خراسان رضوی قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان کشور شد + تصاویر

فاش نیوز - سرانجام پس از شش روز مسابقه فشرده و نفس گیر بین جانبازان، نفرات برتر هر کلاس مشخص و رده بندیِ تیم های  شرکت کننده در این مسابقات مشخص و مدال، احکام و جام قهرمانی به آنها اهدا شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی «فاش نیوز» فینال مسابقات قهرمانی تنیس روی میز جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر کشور که در استان مازندران و در شهرستان رامسر برگزار شد؛ پیش از ظهر پنجشنبه دوم دی ماه با قهرمانی تیم تنیس روی میز جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی پایان یافت و تیم های تهران الف و مازندران مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.
 
این مسابقات از تاریخ 29 آذرماه با شرکت 220 ورزشکار از استانهای تهران الف،اصفهان،کرمانشاه، آذربایجان شرقی و غربی،فارس ، یزد،زنجان،مرکزی،مازندران،خوزستان، اردبیل،لرستان،گلستان،البرز،خراسان جنوبی، گیلان، همدان، خراسان رضوی، چهارمحال بختیاری،قم،تهران ب،شهرستانهای تهران،کرمان،سیستان،هرمزگان،خراسان شمالی،کردستان، ایلام، کهکیلویه و بویر احمد در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر در 15 کلاس مختص جانبازان و فرزندان ایثارگران برگزارشد که سرانجام تیم خراسان رضوی با 44 امتیاز مقام اول، تهران الف با 41 امتیاز دوم و مازندران با کسب 32 امتیاز مقام سوم را کسب کردند و استانهای فارس،شهرستانهای تهران، گیلان، اصفهان و خوزستان مقامهای چهارم تا هشتم را بدست آوردند.
 
گفتنی است درمراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات تنیس روی میز جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر کشور که ظهر پنجشنبه در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر برگزارشد؛ مظلومی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، مسئولین ورزش و جوانان رامسر و ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات حضور داشتند.
 
در پایان این مراسم نیز به تیم های اول تا سوم جام قهرمانی اهدا گردید.
 
 تصاویر مراسم اهدای جوائز را بعد از جدول مشاهده کنید 
 
جدول نتایج :
 

مقام ششم

مقام پنجم

مقام چهارم

مقام سوم

مقام دوم

مقام اول

کلاس

 

 

عوض صادق زاده (آذربایجان شرقی)

محمدرضا محمدی

(کرمانشاه)

منصور هارونی (اصفهان)

مهران وصلتی

 (تهران الف)

کلاس 1

غلامرضا زارع(یزد)

مصطفی مرتضوی

(مازندران ب)

کاظم برونجانی

(فارس)

عقیل علیمردانی

(مرکزی)

مجید عربی  (تهران الف)

حسن جانفشان

(آذربایجان غربی)

کلاس 2

مهدی جدی (خراسان رضوی)

علی رحیم زاده (اردبیل)

رجبعلی یعقوب نژاد      (مازندران الف)

محمدابراهیم مسعودزاده  (فارس)

حمدالله علیمردانی (زنجان)

علی خوبی زاده

(تهران الف)

کلاس 3

عبدالرضا الله دادی   (خوزستان)

ابراهیم زارع  (مازندران الف)

عبدالرضا کاویانی (البرز)

مجتبی بختیاری (تهران الف)

محمود افسرده حال

(فارس)

 موسی نیک قلعه ای          (خراسان رضوی)

کلاس 4

 

 

 

محمدعلی خدارحمی

(همدان)

رضا نجومی

(گیلان)

عبدالرحیم رحیمیان

(فارس)

کلاس 5

غلامحسین کلانتر

(البرز)

رضا عسکری

(اصفهان)

سیدحسن صفوی

(زنجان)

بهزاد سلیمانی

(مرکزی)

منصور شاه نظری

(خوزستان)

حجت علی رحمان پور

(گیلان)

کلاس 6

 

 

 

جواد کوثری

(تهران ب)

حسین انصاریان پور

(خوزستان)

کیومرث کیومرثی

(خراسان رضوی)

کلاس 7

عباس اسماعیلی

(تهران ب)

کامبیز زنگنه

(البرز)

 پرویز کیانی

(همدان)

محمدرضا ربانی

(یزد)

غلامعلی ناظمی

(اصفهان)

براتعلی فاتحی

(ش تهران)

کلاس 8

شجاع جباری

(آذربایجان شرقی)

یارعلی اسدی

(گلستان)

محمدرضا آهنچی

(لرستان)

عباس علیمردانی

(البرز)

فریدون کامرانی

(ش تهران)

علی یزدی

(ش تهران)

کلاس 9

مهدی زهیری(گیلان)

رسول آهنگر

(آذربایجان غربی)

غلامحسین راد

(اصفهان)

 مسعود خسروپور

(لرستان)

تقی جعفری

(ش تهران)

شعبان علی رمضان نژاد

(مازندران الف)

کلاس 10

مرتضی ملکی

 (ش تهران)

سید محمد کریمی (فارس)

محمدباقر ثابت زاده (تهران الف)

علی اکبر آرش (کرمانشاه)

مهرداد غمخوار (گیلان)

محمد کفشدار خیسی (خراسان رضوی)

کلاس ویژه تخفیف

حسین تبار (گیلان)

پرویز کیمیا (مازندران)

حسن نجف زاده (تهران الف)

حسن امام قلی زاده

 (قم)

محمدرضا عطار (خراسان رضوی)

علی حجتی فر

 (فارس)

کلاس ویژه متوسط

علی وفادارنیا (خراسان رضوی)

سعید قربانی (اصفهان)

علی رمضانی (گیلان)

علیرضا مومن (خراسان جنوبی)

علی ذوالفقاری (تهران الف)

ابراهیم ذبیحی (مازندران الف)

کلاس شیمیایی متوسط

جواد عظیمی

(مرکزی)

مجید قاسم زاده

(خوزستان)

روح الله شکرزاده

(تهران الف)

نوروزعلی مهاجر (خراسان رضوی)

مرتضی جعفری مقدم (خراسان شمالی)

روح الله کلانتری (گلستان)

کلاس شیمیایی شدید

حسین دانشیار (خوزستان)

کیوان مهدی زاده (کردستان)

مسیح قربانی (مازندران الف)

سعید نصیری (ایلام)

میثم قربانی

(مازندران الف)

سید مصطفی سیدی

(خراسان رضوی)

فرزندان شاهد و ایثارگر

 

 

 


کد خبرنگار : 24






نظری بگذارید
chapta

اخبار انتخابات ریاست جمهوری سال 96
بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.