04 تير 1397/ ۱۱ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54488
1396,شنبه 07 مرداد12:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

وارثان واقعی نهضت


فرید اسکندری- سلام بر شهدا که با تأسی از نهضت حسین عزت و آزادگی را در تمام ادیان، مذاهب، کیش ها، اعتقادات مختلف به درختی تناور و سایه گستر تبدیل کردند و تمام سیاستمداران دنیا مقهور این رشادت های بی بدیل که فارغ از هر نوع تظاهر و تملق و تنها با تکیه بر قدرت لایزال خداوند که دشمنان ایران و اسلام اگر در ظاهر ساز مخالفت با ارزش های حاصل خون شهدا می زنند اما در باطن و اعماق دل حتی دشمنان قسم خورده این ملت آن را ستایش و تحسین می کنند.

  جنگ مقدس ایران مانند آیینه تمام نمایی در جهان عزت و آزادگی را تا ابد به عرصه ظهور گذاشته است متأسفانه ارزش هایی که دشمنان ملت قلبأ ستایش می کنند، سردمدارانی در برخی پست های حساس حکم رانی می کنند که به ایثارگران خون و قیام ناخواسته ضربه می زنند و مردم زجر کشیده و مدافع واقعی جنگ را زیر بار زندگی و روزمرگی له له می کنند و مانند اناری که دانه هایش را زیر پا لگدکوب می کنند و برخی از مسئولان با اعمال فشار از جنبه های مختلف سعی می کنند وارثان واقعی نهضت را از صحنه خارج کنند.

... لیبرال های چپ گرا با عقاید غرب گرایانه و توسل به انواع نیرنگ ها نفاق و دو دستگی در بین مردم ایجاد کنند و مملکت به دست نا اهلان و نامحرمان که حتی بوی باروت را استشمام نکرده و ارزنی چه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب نقش نداشته اند، طلایه دار حکومت به شیوه غرب و جاسوسان مخفی دشمنان ملت باشند و هر از گاهی چهره واقعی برخی فریب خوردگان آشکار می شود و مردم ما و ایثارگران ما باید هر کدام به هر نحوی و به هر طریقی همانند دفاع مقدس با منوری که در گذشته از اسلحه شلیک منور دشمن را در تاریکی غافلگیر می کردند، امروز با تدبیر و درایت عقل و تفکر و پیروی از رهنمایی های رهبر بزرگ خود منور عقل و بینش خود را در جای جای حضور دشمنان روشن کنند و نقش دشمنان را به خودشان برگرداند.

یا حسین کمکم کن


کد خبرنگار : 20


غرب     آزادگی     مسئولان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
م.ر.ک.جانباز.
1396/05/08 - 13:02
فرید عزیز وارثان واقعی نهضت از سال چهل دو تا ان شا اله واگذاری به صاحب اصلیش در کوچه پس کوچه های بی ریشگی عده ایی که ریش را نشانه انقلابی بودن میدانند همه روزه مورد تاخت و تاز قرار میگیرند .
دوست ارجمندم . زمانی نه چندان دور دور حاکم شهر مجرمانی را برای صد گرم افیون به دار مجازات می سپرد ، اما اکنون زمزمه توزیع دولتی آن به گوش میرسد وارثان کجای این مسئله قرار دارند ؟

دوست گرامیم . در همین زمانه کنونی هستند وارثانی که مورد شماتت و توهین عده ایی مسند نشین یقه سفید قرار میگیرند که شما بغیر جنگ و ویرانی برای کشور چه ارمغانی بجا گذاشتید ؟

والا مقام . هر کاری مزد خویش را طلب میکند و هر عملی چه خیر و چه شر اجرت خویش را داراست ، اجرت و پاداش دفاع جانانه بزرگ مردان چهارده ساله دهه شصت را چه کسی تقبل کرده و یا میکند ؟

روشنفکران سیاس غربزده ؟ معتدلان صالح ساده لو؟
تند روهای پس گردنی خور ؟ و یا پیروان جلال احمد و نیچه و ال چه ؟

هر باشد چه نیک وچه بد وارثان تاوان آن دهند ودیگران بر دخلشان نه تنها خسران نرسد بلکه مساوات سود به ازدیاد برند .

شهدا با اهدا خون سرخشان راه را چراغانی الهی کردند ، پس چه شد که در بین خواص برخی به عامدانه در دام گژدم امپر یالیسم به دلدادگی قدم نهادند .
وارثان شهدا را زیادخواه مفت خور لقب نهادند و مجروحیت و جانفشانیشان را کذب محض دانستند .
وارثان به حق شهدا را در کوی وبرزن و ادارات و محلات با چوب و طبل رسوایی ترکه بناحق زدنند.

اربابان متظاهر به فضل و اندیشمندان سر در آخور غربگرا ، خون پاک شهدا را با مطرب مسلکی و قرطی مآبی ، با هارمونی نامتوازن راک و رپ و لباسهای پاره بر سر میز پوکر نادانی به تمسخر گرفتند . وارثان سالهاست شهید راه حق شده اند و کسی از اشرافیت
سفیانیان را راهی در راه ما نیست .
والسلام .

Reply
no
0
yes
0
یوسف
1396/05/10 - 04:03
سلام
بله عزيزان همه گفتار تان بحق و درخور انديشه است ...اگر امروز به اين امر نرسيم مسلما فردا دير است ...

Reply
no
0
yes
0
فرید اسکندری
1396/05/14 - 23:33
خدایا به اندازه ای دردم داده ای که برخلاف بیشترین نظرها و بینش ها آرامشم را در بستر مرگم جستجو میکنم برخی مواقع بعضی اوقات یه آدم هایی البته به شکل ادم که من بهشون میگم... در شکل گیری انقلاب و جنگ و دفاع و شهادت نه خودشون نه هزاره اجدادشان ارزنی نقش نداشتند اما به خاطر بی تدبیری بی صلاحیتی برخی مسئولان کلیدیترین پست های حساس چه سیاسی عقیدتی نظامی امنیتی را بر عهده گرفته اند حسین خرازی احمد متوسلیان حسن باقری صیاد شیرازی وزوایی کنعانی اعتمادی رودکی فهمیده علیرضا محمودی دوازده ساله زین الدین موحد دانش و... خوشا بحالشان که رفتند و به بار نشستن سخن مهدی باکری بعد از جنگ را ندیدن امروز صدام اگه زنده باشه به جرأت میگم صدام هم از این افتضایی که برخی مسئولان برای ایثارگران بوجود اورده اند ناراحته و اون رشادتها کجا و این بیغیرتی ها کجا تنها کسانی که خوشحال هستند دشمنان ملت اسراییل و آمریکا و مزدوران و داخلی و خارجییاننند ای کاش برای محک و آزمونم شده چند ماهی جنگ شود و آن موقع زالو صفتان بزدلانی که حتی توان شنیدن صدای گلوله را ندارند فوج فوج به خارج از کشور فرار میکنند این سخنم برای نسل هایی که جنگ را ندیده و از زبان رسانه شنیدهمیتواند میزان سنجش کودکان و جوانان انقلاب وجنگ و متجدیدین لیبرال چپ گرای غربگرای باشد سلام بر حسین و اولاد حسین و اصحاب حسین و اوالیا الله و سلام بر مردادن خردسال و بزرگسال کربلای ایران شلمچه کردستان طلاییه سلام بر بازماندگان مظلوم جنگ خدایا سرانجامشان را طوری رقم زن که چشم به دست دشمنان داخلی شهدا نشوند

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.