04 اسفند 1397/ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57622
1396,چهارشنبه 27 دي08:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز

روحانی برای دولت وقت نمی‌گذارد«ناطق نوری» از روحانی خواسته وقت بیشتری برای اداره کارهای دولت و رسیدگی به امور اجرایی بگذارد.»
عبدالله ناصری (عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و مشاور خاتمی) در گفت‌وگو با روزنامه فرهیختگان خبر داد: روحانی در مقایسه با همه رؤسای جمهور پیشین بعد از انقلاب، وقت برای دولت نمی‌گذارد. می‌گویند او از ساعت 9:30 صبح تا 19 سر کار است! این را تردید ندارم و یکی از اعتراضات و انتقاداتی است که دوستان روحانی به او دارند.
وی می‌افزاید: ناطق نوری در همین زمینه به روحانی اعتراض کرده و گفته؛ من که الان فقط یک حوزه علمیه در لواسان دارم از ساعت 6:30 صبح آنجا حاضر می‌شوم و شما باید کمی زودتر بروید و به سخن وزرایتان گوش کنید.
ناصری می‌گوید: رئیس‌جمهور حوزه‌های کلیدی کشور را شوخی گرفته است. او به دلیل روحیه‌اش مشورت‌پذیر نیست. روحانی ذهن پیچیده امنیتی دارد. وی همچنین با بیان اینکه «جهانگیری قصد خروج از دولت را داشت با توصیه خاتمی ماند»، گفت: روحانی قدرشناس جهاد جهانگیری در انتخابات نبود.
به گفته ناصری «دستگیری برادر جهانگیری حضورش را برای 1400 سخت کرد».
ناصری می‌گوید: روحانی در حوزه اقتصادی موفق عمل نکرد و حوزه اقتصادی دولت بسیار به هم ریخته است. نهاوندیان گزینه وزارت اقتصاد روحانی بود؛ لاریجانی پیام داد که رأی نمی‌آورد.
یادآور می‌شود تذکر ناطق نوری به روحانی درباره صرف وقت بیشتر برای اداره دولت، در حالی است که مرحوم هاشمی رفسنجانی نیز در آخرین جلسه یکی از کمیسیون‌های «مجمع تشخیص مصلحت نظام»، از شیوه مدیریت روحانی گلایه و انتقاد جدی کرده بود؛ به این دلیل که وقت کافی روزانه برای رسیدگی به مشکلات اقتصادی نمی‌گذارد و هم اینکه از موضع بالا برخورد کردند و ملاقات با او حتی برای من (هاشمی) هم آسان نیست.
ناطق نهوری     عبدالله ناصری     دولت روحانی                                
Reply
no
0
yes
0
فرید اسکندری
1396/10/27 - 12:43
سلام بر مردان مرد بی ادعا که تمام هم و غم خود را گذاشتند تا امروز مردم ما درس عزت و آزادگی را که از تعالیم قران و نهضت خمینی همراه با غیرت غیور مردانشان در هشت سال جنگ و در حفظ حریم ولایت بدست آورده اند در جهان طنین انداز کنند و ذهن پاکیزه و طهورایی خود صرف منافع جناهی نکرده و نمیکنند و حتی این جور سخنان را ارزش اندیشیدن ندارد چون گرهی از مشکتات مردم باز نمیکند و مردم فهیم ایران بازیچه این حرف ها نمیشوند چون این مردم با خون بهترین فرزندان خود این ارزش ها را بدست آورده اند مجال این بحث ها نیست


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.