29 دي 1397/ ۱۳ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57673
1396,یکشنبه 01 بهمن10:27
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد برجام را نه!مدیرمسئول کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس ‌دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می‌توان نقد کرد! تعجب‌آور است که چرا نقد برجام را برنمی‌تابند.
حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا به خبرنگار فارس گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس ‌دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم(ع) را می‌توان نقد کرد! تعجب‌آور است که چرا نقد برجام را برنمی‌تابند! آیا دولت معتقد است جایگاه و منزلت برجام - نستجیر بالله - از پیامبر و امامان علیهم‌السلام بالاتر است؟!
مدیرمسئول کیهان افزود: برادر عزیزمان آقای جبرائیلی با ارائه چند سند مستحکم  برجام را نقد کرد و انتظار از وزارت خارجه آن است که اگر اسناد ارائه شده را مخدوش و غیر قابل استناد می‌داند، نظر خود را به‌گونه‌ای مستند ارائه بدهد.
مدیر مسئول کیهان گفت: آقای رئیس‌جمهور و تیم هسته‌ای تاکنون نزدیک به صدها بار به‌طور یکجانبه و بدون مواجهه با منتقدان برنامه‌های صدا و سیما را در اختیار داشته و به دفاع از برجام پرداخته‌اند و از هیچ اغراقی و گزافه‌ای نیز درباره آن کوتاهی نکرده‌اند بنابراین اگر خودشان هم آنچه در وصف برجام گفته و می‌گویند را قبول دارند چرا حاضر به دفاع از آن در مواجهه با منتقدان نیستند تا مردم هم از واقعیت آنچه که آن را آفتاب تابان و فتح‌الفتوح و معجزه قرن و بزرگ‌ترین دستاورد تاریخ ایران می‌نامند باخبر شوند؟!
شریعتمداری گفت: شواهد و اسناد غیرقابل انکار نشان می‌دهند که برجام کلاه گشادی بوده است که آمریکا بر سر ایران گذاشته است و این کلاهبرداری به اندازه‌ای به دهانش شیرین آمده که هر روز ساز تازه‌ای با همان سمت و سو علیه کشورمان کوک می‌کند!
پیامبر     برجام     حسین شریعتمداری     روزنامه کیهان                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.