30 ارديبهشت 1398/ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62029
1397,یکشنبه 20 آبان13:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

انتشار کتاب خاطرات دختر ۷ ساله جانباز نویسنده دفاع مقدس


کتاب خاطرات فرزند جانباز نویسنده ادبیات داستانی دفاع مقدس در ۷ سالگی منتشر شد.

انتشار کتاب خاطرات دختر ۷ ساله جانباز نویسنده دفاع مقدس

خاطرات دختر هفت ساله در قالب کتاب چاپ شد

کتاب «اولین تعطیلات تابستانی من» شامل خاطرات ستایش درخشنده که ۷ سال دارد، توسط انتشارات حدیث قلم منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «اولین تعطیلات تابستانی من» شامل خاطرات ستایش درخشنده دختری ۷ ساله، به تازگی توسط انتشارات حدیث قلم منتشر و راهی بازار نشر شده است.

نویسنده این کتاب، چندی پیش اولین تجربه تعطیلات تابستانی را درک کرده و توانسته برای اولین بار خاطرات خود را بنویسد. مدیر انتشارات حدیث قلم که این کتاب را چاپ کرده، معتقد است معمولا نویسندگان کتاب‌های کودک، افراد بزرگسالی هستند که از زبان کودکان می‌نویسند و همین امر باعث ایجاد گسل بین خواسته کودک و نویسنده می‌شود. اما کتاب «اولین تعطیلات تابستانی من» ثابت می‌کند دنیای کودکان به مراتب بزرگتر از آنی است که نویسندگان کودک تصور می‌کنند.

به گفته مسئولان نشر مذکور، بخشی از دست خط نویسنده هم در کتاب منتشر شده تا پاسخ گوی شائبه های احتمالی باشد. شاید این کتاب نمونه‌ای برای تکلیف مهارت‌محور باشد، تا خود دانش‌آموزان، جرأت نگارش ذهنیت‌های خود را برای انتقال تجربه‌های خاص خود، آن هم به صورت خلاق و واقع‌گرایانه به هم‌سن‌های خود را کسب کنند.

مطالب این کتاب در 4 فصل گردآوری شده‌اند که به ترتیب عبارت‌اند از: برنامه‌ریزی، قدرشناسی، بهشت به سرزنشش نمی‌ارزد، انتخاب درست کلمه.

این کتاب در ۵۰ صفحه و قیمت ۶ هزار تومان منتشر شده و به خواسته نویسنده‌اش، ۵۰ درصد مبلغ فروش هر کتاب به تحصیل کودکان بی‌بضاعت اختصاص پیدا می‌کند.
دختر جانباز     ابوالفضل درخشنده     خاطرات     فاش نیوز     7 ساله                        
Reply
no
0
yes
0
یداله پودینه سلام
1397/08/22 - 21:48
سلام امروز ایثار گران پایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند باید به به برادان و خواهران شهید بها داد ا 50 درصد ایثار گران برادر وخواهر شهید هستند 90 درصد ماد وپدر شهیدان فوت کردند پس دریابید باز مانده تاثیر گذار را ممنونم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.