22 مهر 1398/ ۱۵ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64714
1397,سه شنبه 28 اسفند14:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دریغ‌های سال ۱۳۹۷ ‌+ عکس


عکس نوشته‌ای را مشاهده می‌کنید از یادبود بعضی از عزیزانی که در سال ۹۷ از میان ما رفتند و رهبر انقلاب، با صدور پیام تسلیت، نام و یاد آنها را گرامی داشتند.

دریغ‌های سال ۱۳۹۷ ‌+ عکس

فاش‌نیوز - از بهار سال ۹۷ در بین هنرمندان، فرهیختگان و سیاسیون، بسیاری از چهره‌های برجسته کشور را از دست دادیم؛ کسانی که جای هر کدام از آنها به‌نوعی خالی است و گاهی خلأ حضورشان را نمی‌توان با هیچ چیز پَر کرد.

صفحه اینستاگرامی درس و عبرت؛ روایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره وقایع تاریخی ایران و جهان، با انتشار پستی تحت عنوان «دریغ‌های سال ۹۷» به مرور حوادث تلخ و ناگوار این سال پرداخت. از جمله شهادت نورخدا موسو، شهادت خدمه پرواز بویینگ ۲۰۷ حادثه تروریستی اهواز و دانشجویان دانشگاه آزاد، از دست دادن چهره‌هایی مانند آیت مرتضی تهرانی، آیت الله مؤمن، آیت الله هاشمی شاهرودی، آیت الله سیدمهدی طباطبایی، آیت الله احمدی و غلامرضا حسنی کهخلاء حضورشان را حس کردیم و با رفتنشان رهبر معظم انقلاب برای این بزرگواران پیام تسلیت صادر کردند. در متن کامل این پست آمده است:

«یادبود بعضی از عزیزانی که در سال ۹۷ از میان ما رفتند و رهبر انقلاب، با صدور پیام تسلیت، نام و یاد آنها را گرامی داشتند.»

 

 


منبع : مشرق نیوز


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.