01 مرداد 1398/ ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 67355
1398,چهارشنبه 29 خرداد16:03
اشتراک گذاری در:
عکس روز

محفل انس رزمندگان تخریب لشکر امام رضا(ع)


نشست رزمندگان گردان تخریب لشکر ۲۱ امام رضا (ع) با هدف گرامیداشت شهدای خرداد این گردان در مشهد برگزار شد.

محفل انس رزمندگان تخریب لشکر امام رضا(ع)

محفل انس رزمندگان گردان تخریب لشکر 21 امام رضا (ع) با هدف بازخوانی نقش این گردان در انفجار جاده «جزیره مجنون» در اردیبهشت و خرداد 1367 و گرامیداشت شهدای غواص این مأموریت شهیدان «جلیل گندمکار» و «هادی جوادی» و همچنین بزرگداشت 5 شهید خرداد گردان تخریب امروز در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) مشهد برگزار شد.

در ابتدای این نشست، «عباس دانشور» از رزمندگان تخریبچی لشکر 21 امام رضا (ع) ضمن بیان چگونگی شهادت شهیدان «جوادی» و «گندمکار» ابراز داشت: اگر همه ما در زندگی فردی خود یکی از الگوهای دفاع مقدس را عملیاتی کنیم مطمئناً موفق خواهیم بود.

وی ادامه داد: مهمترین خصوصیت رفتاری شهدا عدم توجه به دنیا بود. آنها دنیا را پلی برای رسیدن به حیات ابدی و زندگی سعادتمندانه می‌­دانستند.

این رزمنده دفاع مقدس متذکر شد: اگر همین خصوصیت در زندگی فردی و اجتماعی پیاده کنیم پیشرفت و موفقیت ما را در دنیا و سعادت اخروی را به همراه خواهد داشت.

در ادامه این محفل صمیمی «حسین میرسعیدی» در خصوص حضور شهید «جلیل گندمکار» در لشکر 6 ویژه پاسداران و قرارگاه رمضان در سال 1366 خاطراتی را بیان کرد.

در پایان این نشست «حمید جهانگیر فیض آبادی» به بازخوانی نقش گردان تخریب لشکر 21 امام رضا (ع) در انفجار جاده «جزیره مجنون» پرداخت. 


منبع : دفاع پرس


محفل انس     رزمندگان تخریب     لشکر امام رضا                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.