08 بهمن 1398/ ۰۳ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68291
1398,شنبه 29 تير12:36
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جزئیات نشست هم اندیشی پلیس راهور تهران با جانبازان


در نشست هم اندیشی مسئولین پلیس راهور تهران بزرگ با جمعی از جانبازان ویلچری ناجا، مسائل و مشکلات جانبازان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جزئیات نشست هم اندیشی پلیس راهور تهران با جانبازان

فاش نیوز - در نشست هم اندیشی مسئولین پلیس راهور تهران بزرگ با جمعی از جانبازان ویلچری ناجا، مسائل و مشکلات جانبازان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مواردی به تصویب رسید.

در این نشست که چندمین جلسه از این دست بوده، بعد از بیان مشکلات مترتب جانبازان در این حوزه و بررسی آنها توسط مسئولین و کارشناسان راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، تصمیماتی اتخاذ و ابلاغ گردید.

متن نامه ابلاغی به مرکز اجرائیات و صورتجلسه مذکور به شرح زیر می باشد.

 

به: معاونت نیروی انسانی
موضوع: ابلاغ مصوبات جلسه با جانبازان محترم تهران

سلام علیکم

با احترام، در پاسخ به شماره ۹۷۱۲۶۰۷۹۷ مورخه ۹ / ۱۱ /۷۹ ، به آگاهی می رساند در راستای اجرای بندهای ۶ و ۷ مصوبات جلسه جانبازان، در خصوص افزایش مبالغ جرائم کدهای ۲۱۰۷ ( توقف در پیاده رو ) و ۲۱۷۴ ( توقف در محل تعیین شده برای جانبازان ) ، طی شماره ۹۷۱۲۷۹۴۱۴ مورخه ۱۴ / ۱۱ / ۹۷ با مرکز اجرائیات راهور ناجا مکاتبه گردید.

.........
با احترام، بازگشت به نامه مندرج در سابقه پیرامون مصوبات نشست هم اندیشی پلیس راهور فاتب با نمایندگان جانبازان و معلولین، اقدامات این معاونت در خصوص مصوبات مرتبط به شرح ذیل جهت بهره برداری و هر گونه اقدام مقتضی اعلام می گردد:

بند ۵- پلاک های جانبازان و معلولین در رقم اول پلاک (کوچکتر از ۵ مربوط به جانبازان و بزرگتر از ۵ مربوط به معلولین) از هم مجزا بوده و به منظور انجام سایر تدابیر، با آموزش به کارکنان می توان از آن بهره برد.

بند ۶- به منظور ایجاد وحدت رویه بین همه مناطق شهرداری در خصوص نصب تابلو و کف نویسی با مشخص نمودن مکان های ویژه پارک معلولین، مکاتبه ای با انجمن معلولین ایران صورت گرفته که به محض حصول نتیجه، مراتب به آگاهی خواهد رسید.

بند ۷- در خصوص اعمال قانون پارک در پیاده رو ها و محل های پارک ویژه معلولین، موضوع در هفدهمین جلسه کمیسیون عملیات پلیس راهور فاتب مطرح و مقرر گردید مناطق راهور با حساسیت بیشتری با تخلفات مذکور برخورد نمایند.


کد خبرنگار : 21


Reply
no
0
yes
3
جانبازدفاع مقدس
1398/04/30 - 18:16
فکری هم به حال جانبازان غیرپلاک ژ بفرمایید.
نقطه سر خط!...

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.