28 مهر 1398/ ۲۱ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 70026
1398,چهارشنبه 17 مهر12:45
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دستورالعمل راهیان نور جهت حمایت از حماسه اربعین حسینی ابلاغ شد


بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر هماهنگی حداکثری سازمان‌ها و دستگاه‌ها در حماسه حسینی و همچنین تردد حداکثری زائرین حسینی از یادمان‌های دفاع مقدس و مسیر‌های مواصلاتی با آن، ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی دستورالعملی به قرارگاه‌های تابعه، سازمان‌ها و دستگاه‌های فعال در راهیان نور، حمایت و پشتیبانی خود را از این حماسه عظیم اعلام و دستورات هماهنگی را ابلاغ کرد.

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این دستورالعمل ضمن اشاره به اهمیت حماسه اربعین حسینی، ابراز امیدواری کرده است که قرارگاه‌های راهیان نور کماکان به نقش موثر خود با بهره‌گیری از توانمندی و ظرفیت‌های موجود با ارائه تسهیلات و خدمات به زائرین عزیز اقدامات لازم را به عمل آورند.

محدوده جغرافیایی این ابلاغیه، استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان به ویژه یادمان‌های دوکوهه، شلمچه، چزابه، دهلاویه، قلاویزان (نقطه ایثار)، مرصاد، بازی دراز، شهید بهشتی، معراج شهدای اهواز و مسیر‌های مواصلاتی یادمان‌ها اعلام شده است.

به گزارش دفاع‌پرس، طی سنوات قبل، امسال هم امکانات راهیان نور از جمله اسکان، پذیرایی و ارائه خدمات متنوع فرهنگی، تبلیغی و خدماتی اردوگاه‌ها و یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس در اختیار زائرین اربعین حسینی علیه السلام قرار گرفته است.

 

 
راهیان نور     اربعین     فاش نیوز                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.