شناسه خبر : 70239
سه شنبه 30 مهر 1398 , 16:29
اشتراک گذاری در :
عکس روز

راهپیمایی اربعین گروه‌های مقاومت در سوریه

مدافعان حرم که در آماده‌باش نظامی در مناطق مختلف سوریه هستند، با تشکیل دسته‌‌های عزاداری همزمان با اربعین حسینی به راهپیمایی نمادین پرداختند.

راهپیمایی اربعین گروه‌های مقاومت در سوریه+ عکس

همزمان با ایام اربعین حسینی و در همان ساعاتی که مردم با امنیت به روضه‌خوانی و برپایی دسته‌جات عزاداری و تشکیل حماسه بزرگ راهپیمایی اربعین برای امام حسین(ع) مشغول بودند، مدافعان حرم و رزمندگان لشکر فاطمیون در سوریه ضمن اینکه در آماده‌باش نظامی به سر می‌برند، در مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نیز شرکت کردند.

مدافعان حرم که در آماده‌باش نظامی در مناطق مختلف سوریه حضور دارند، با تشکیل دسته‌های عزاداری همزمان با اربعین حسینی به راهپیمایی نمادین پرداختند. رزمندگان فاطمیون، نیروهای سوری و انصار در منطقه حماه سوریه با پیاده‌روی به عزاداری اربعین حسینی رنگ و بوی مقاومت دادند.

بیشتر بخوانید

لشکر فاطمیون , جبهه مقاومت اسلامی , مدافعان حرم , اربعین حسینی| راهپیمایی اربعین ,

لشکر فاطمیون , جبهه مقاومت اسلامی , مدافعان حرم , اربعین حسینی| راهپیمایی اربعین ,

لشکر فاطمیون , جبهه مقاومت اسلامی , مدافعان حرم , اربعین حسینی| راهپیمایی اربعین ,

 

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi