شناسه خبر : 71040
یکشنبه 10 آذر 1398 , 10:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نظرات خواندنی درباره یک گفته روحانی!

سوءتدبیر دولت در نحوه اجرای سهمیه‌بندی بنزین و سپس اظهارات رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه او هم مانند مردم، در روز جمعه از اجرای سهمیه‌بندی خبردار شده، با انتقاد گسترده در میان افکار عمومی مواجه شده است.
در این میان، مخاطبان سایت جهان‌نیوز در این‌باره، نکاتی مانند موارد زیر را متذکر شده‌اند:
- دولت روحانی از سال 1392 تاکنون هنوز خبر ندارد قیمت‌های کالا، اجناس، تولید داخلی در کشور 20 درصد و الی 900 درصد افزایش یافته است.
- اینکه میگی، به آنها گفتم: «حتی زمان اجرای طرح را به من هم نگویید»، نه مشکلی را حل می‌کند، نه ارزشی دارد که منت آن را بر سر ما مردم بگذاری.
- باید پاسخگوی این همه خسارت و جنایتی که به دست اشرار اتفاق افتاد، باشید.
- افزایش قیمت بنزین در شرایطی که 2 سال پی در پی دچار تورم دو رقمی هستیم اوج بی‌تدبیری بود.
- بعضی‌ها کار خوب دیگران را می‌گویند، ما کردیم. خراب‌کاری خودشون را می‌گویند همه بودند!!!
- در تأیید سخنانی که معنیش معلومه باید بگیم اصلاً برجام هم ربطی به روحانی نداره! فریدون هم داداشش نیست! اصلاً روحانی رئیس‌جمهور نیست!
- از یوزارسیف چه خبر؟!
- روحانی روزانه هزار بار باید از مردم ایران عذرخواهی کند.
- مردم آتش فتنه را خاموش کردند/ دولت، دولتمردان، مسئولین و نمایندگان مجلس انتقادات مردم را بشنوند. یادتان هست گفتید کالایی گران نمی‌شود؟ در شرایطی که دولتمردان پس از افزایش قیمت بنزین، قاطعانه اعلام کردند قیمت کالاهای دیگر حق افزایش ندارد، هم‌اکنون قیمت بسیاری از کالاها تحت‌تأثیر بنزین گران شده است.
- تمام کالا، اجناس، گوشت، مرغ، میوه، خودرو، تولید داخلی با مجوز و دستور دولت روحانی گران شده است.
- اینکه میگی خبر نداشتم، عذر بدتر از گناه است!
- روحانی به چه می‌خندید؟! یعنی خنده داره؟!
- از رحم اجاره‌ای اصلاح‌طلبان بیش از این هم انتظاری نداریم. علی برکت‌الله.
- کم‌کم زمان که بگذرد خواهند گفت تقصیر رقبا بود که نگذاشتند افکار عمومی قبل از اجرای طرح توجیه شود...!!!
- شش سال است که با همین روش حرف می‌زند...
- مقصر اصلی، دولت قبلی (احمدی‌نژاد) بود.
همچنین برخی کاربران سایت الف در این‌باره نوشته‌اند:
- متوجه شدیم دولتی که سال 92 یک سبد کالا را با یک کشته و چند مجروح توزیع کرد و حالا طرح سهمیه‌بندی بنزین را با بی‌تدبیری تمام و عدم زمان سنجی با چندین کشته و ده‌ها مجروح اجرا کرد توان اداره امور جاری را ندارد.
- تشدید تحریم ها و فشار حداکثری دشمن، نتیجه برجام است اما متاسفانه دولت با بی‌تدبیری و سوءمدیریت خود به فشارها دامن می زند و با افزایش نرخ بنزین و افزایش مالیات‌ها فشار مضاعف به مردم وارد می‌کند.
- دولت توی پنج سال بنزین رو گرون نکرد  و یهو سه برابرش کرد. دقیقا جایی که برای عراق و لبنان یه خواب مشترک دیده بودند و برای ایران هم احتمالش می‌رفت.
- ژنرال زنگنه؟ بابا اینا سرباز صفر هم نیستند! بی‌خودی گندشون کردین ......
- واقعیت اینست که کارگزارانی‌ها و اصلاح‌طلبان توان اداره امور جاری کشور را ندارند و این موضوع را در 32 سال بعد از انقلاب اثبات کرده‌اند و باید از سیاست کناره‌گیری نمایند.
- بنزین را گران کردند و می‌گفتند هیچ چیز را نمی‌گذاریم گران کنند حالا که همه چیز گران شده است از خواب می‌پرند و با تعجب می‌گویند باید گران نمی‌شد و گران شده است، حالا میگین چیکار کنم؟
- ریشه قضایا در ناتوانی دولت در شناسایی ثروتمندان و اخذ مالیات از ایشان است....مردم فرودست برای اخذ مالیات مستقیم و غیرمستقیم در دسترس دولتند.... عدم مبارزه با گرانی غیرمتعارف هم ناتوانی دیگر دولت است...

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، یک کلام ختم کلام بی عرضگی و بی تدبیری و عدم کفایت و لیاقت و عیش و عشرت و سفرهای خارجی و غربگرایی و تقلید از غرب و اشرافی گری علت شکست شاهان قاجار بود که بدلیل کودتا و خیانت انگلیس حکومت به پهلوی اول رسید.
خوشبختانه این روزها رهبر معظم انقلاب مواظب اوضاع است لیکن خصلتهای شاهان قاجار برگشته و کاخ نشینی و ثروت اندوزی را به مکافات اعمالشان افزودند لذا چنانچه ذره ای از آنچه به گرانی و تصمیم غلط فرکر کردند به معیشت مردم فکر کرده بودند بهیچوجه اینطور بی پروا و پنهانی چنین طرح بزرگی را اجرا نکرده بودند.
فقط رهبر معظم انقلاب از رای مردم صیانت و حفاظت کرده است در غیر اینصورت چنین دولت خشکیده و مفت خوری یک دقیقه دوام نداشت.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi