شناسه خبر : 71043
یکشنبه 10 آذر 1398 , 10:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

عقده‌گشایی دختر صدام علیه ایران

خبر اول اینکه، همزمان با تشدید اعتراضات در شهرهای مختلف عراق رغد صدام حسین، دختر دیکتاتور پیشین عراق در پیامی به معترضین، یک فایل صوتی منتسب به پدرش را در صفحه توئیتر خود منتشر کرد تا مردم عراق را علیه ایران تحریک کند.

در این فایل صوتی که تاریخ آن مشخص نیست، صدام می‌گوید: «آنها گمان می‌کردند که می‌توانند زنجیر به گردن‌تان بیندازند و شما را به تهران ببرند و عراق را به روستایی از توابع سرزمین فارس تبدیل کنند اما شما امیدشان را ناامید کردید و درس‌های بیشتری به آنان خواهید داد که شایسته‌ آن هستند.» رغد صدام حسین که دختر بزرگ صدام است، اکنون در اردن اقامت دارد. اخیراً در جریان اعتراضات عراق  افراد نقابدار کنسولگری ایران در نجف را به آتش کشیدند. پیش از این هم کنسولگری ایران در کربلا مورد تعرض قرار گرفته بود.

به نقل از ایسنا

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi