04 بهمن 1398/ ۲۹ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71114
1398,چهارشنبه 13 آذر08:36
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهدا سرمایه خود را برای امنیت مردم فدا کردند


فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با خانواده شهید «رضا صیادی» در شهرستان شوش گفت: این شهید بالاترین سرمایه خود را برای آزادی، امنیت، اسلام و مردم فدا کرد.

https://defapress.ir/files/fa/news/1398/9/12/866550_368.jpg

سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در دیدار با خانواده شهید نظم و امنیت «رضا صیادی» در شهرستان شوش با تاکید بر اینکه شهدا جان خود را برای رسیدن به جایگاهی بالاتر فدا کردند، اظهار داشت: ادامه راه این عزیزان از مهم‌ترین وظایف ما است.

وی با بیان اینکه امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون از خودگذشتگی شهدا است، گفت: شهدا با نثار جان خود اجازه ندادند امنیت و اقتدار کشور خدشه‌دار شود.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهیدصیادی حق بزرگی به گردن همه مردم ایران دارد، افزود: این شهید بالاترین سرمایه خود را برای آزادی، امنیت، اسلام و مردم فدا کرد.

این مقام عالی رتبه نیروی انتظامی اظهار داشت: اخلال‌گرانی که در ناآرامی‌های اخیر مقابل پلیس بودند از سوی بیگانگان هدایت می‌شدند و بنزین را بهانه کردند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: امنیت، آسایش و آرامش امروز کشور ثمره خون پاک شهدا است که با جان نثاری خویش، موجب عزت و سربلندی اسلام شدند.

شهید «رضا صیادی» ازکارکنان یگان ویژه بود که در شهرستان ماهشهر روز دوشنبه (۲۷ آبان) در مقابله با ناامن کنندگان حریم امنیت کشور در درگیری مسلحانه با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

 
سردار اشتری     فرمانده ناجا     اغتشاشات     رضا صیادی                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.