04 اسفند 1398/ ۲۹ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71475
1398,سه شنبه 03 دي15:06
اشتراک گذاری در:
عکس روز
پژمانفر، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:

پیگیر جدی سهمیه بنزین جانبازان هستیم


نماینده ایثارگر مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی مجلس با یادآوری شتابزدگی دولت در طرح سهمیه بندی بنزین، آن را دارای اشکالاتی فراوان دانست و از نادیده گرفته شدن سهمیه جانبازان ابراز تاسف کرد...

پیگیر جدی سهمیه بنزین جانبازان هستیم

فاش نیوز - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار اختصاص سهمیه ویژه بنزین به جانبازان جسمی حرکتی و افراد معلول شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، نصرالله پژمانفر، نماینده ایثارگر مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی مجلس با یادآوری شتابزدگی دولت در طرح سهمیه بندی بنزین، آن را دارای اشکالاتی فراوان دانست و از نادیده گرفته شدن سهمیه جانبازان ابراز تاسف کرد.

عضو کمیسیون نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به این موضوع که دولت فقط درصدد اختصاص سهمیه به برخی مشاغل است و اقشار آسیب پذیر را نادیده گرفته است، اظهار داشت: در ارتباط با موضوع سهمیه بنزین جانبازان، این جمع‌بندی از سوی دولت صورت گرفته است که فقط به برخی مشاغل که مستقیماً مشغول ارائه خدمات هستند، تعلق بگیرد.

وی گفت: به نظر من این طرح نقص های فراوانی دارد؛ چرا که ما برخی از افراد را در جامعه داریم که فعالیت آنها منوط به داشتن وسیله نقلیه اختصاصی و مصرف بنزین است.

نماینده مردم مشهد در مجلس دهم با اشاره به اقشار محروم جامعه مانند معلولان و ایثارگران متذکر شد: این عزیزان که مجبور هستند با وسیله نقلیه خود تردد کنند، متاسفانه در طرح سهمیه‌بندی دولت نادیده گرفته شده اند اما سعی و تلاش ما بر این است که به صورت سهمیه بنزین برای آنها اختصاص داده شود.

پژمان‌فر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: خود من در صحن علنی مجلس چندین‌بار در این خصوص به وزارت نفت تذکر داده ام که سهمیه ویژه ای برای جانبازان لحاظ شود، اما متاسفانه تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است ولی در حال حاضر ما پیگیر موضوع هستیم تا در جهت حفظ حقوق افراد، کف نیازمندی آنها را برای سوخت تامین کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان رضوی اظهار داشت: در ارتباط با اختصاص سهمیه بنزین به ایثارگران موارد را تاکنون به صورت تذکر ارائه داده ایم اما با توجه به اینکه موضوع سهمیه بندی بنزین و قیمت آن در لایحه بودجه سال ۹۹ دستخوش تغییر شود، در صورت بی توجهی دولت، خودمان راساً اقدام خواهیم کرد.


کد خبرنگار : 23


سهمیه بنزین     جانبازان     مجلس                                
Reply
no
0
yes
0
محمد
1398/10/04 - 09:11
با سلام این مسائل بنزین به جای خودش. کاری کنید و جلوی این لایحه که قراره سهمیه کنکور ایثارگران رو از ٪۳۰ به ٪۵ کاهش بده رو بگیرید که افرادی دارن با توجه به پیشنهاد حذف شدن سهمیه هیئت علمی ایثارگران رو هم از حقشون محروم میکنن

Reply
no
0
yes
40
همقطار
1398/10/04 - 09:30
با سلام و احترام

انشاالله و به یاری حق، این دروغ بزرگ

«پیگیر جدی سهمیه بنزین جانبازان هستیم»

راست باشد. یا علی

Reply
no
0
yes
1
1398/10/04 - 09:46
شما اگه تو مجلس عرضه داشتین نمیزاشتین کمک معیشت جانبازان وایثارگران رو دولت دروغگو قطع بکنه.مگه هر چی که مثلا به قول شما ایثارگران وجانبازان دارن شما بهشون دادین که قطع کردین و نمی دین

Reply
no
0
yes
0
1398/10/04 - 10:03
پیگیر مسایل دیگر جانبازان باشید یک برگه کامفیل وحق پرستاری بیش از یکصد هزار تومان هزینه بر می دارد درمان وپیشگیری از زخم بستر آب درمانی فیزیوتراپی مهمتر است که نظارتی بر آن نیست

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.