شناسه خبر : 71922
سه شنبه 24 دي 1398 , 11:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نظر شهید قاسم سلیمانی درباره ارتباط ایران و آمریکا

سپهبد شهید قاسم سلیمانی سال ۱۳۶۷ در مصاحبه‌ای نظر خود را درباره رابطه ایران و آمریکا بیان کرده است.

نظر شهید قاسم سلیمانی درباره ارتباط ایران و امریکا

 شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده لشکر 41 ثارالله کرمان در دوران دفاع مقدس در سال 1367 در مصاحبه‌ای به رابطه ایران و آمریکا اشاره کرده و اظهار داشته است:

«الان در حال حاضر بزرگترین دغدغه مهم این است که در صحنه محکم حاضر باشیم و نگذاریم دشمن سوءاستفاده کند. چرا که ما گرگ‌های مختلفی در کمین داریم از منافقین گرفته تا افراد مختلف در جاهای مختلف در کشورهای دیگر و ابرقدرت‌ها که دندان طمع به جمهوری اسلامی دارند و قصدشان بلعیدن ما است نه دوستی با ما.

دوستی ما با آن‌ها مثل دوستی گرگ با گوسفند است، هرگز آن‌ها دست توی دست ما نمی‌گذارند به عنوان پنجه دوستی، مثلشان مثل پنجه گرگ است. اینها هیچ وقت با ما دوست نمی‎شوند، دوستی که هر زمان گرسنه بشود ما را می‌بلعد.»

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi