20 فروردين 1399/ ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 71966
1398,پنجشنبه 26 دي08:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کدام وحشی‌ترند؛ کوسه‌ها یا صهیونیست‌ها؟


«داودآبادی» مطرح کرد؛

 

رژیم صهیونیستی و حامیان غربی آن، به‌گونه‌ای جلوه می‌دهند که مردم جهان تا اسم فلسطینی به گوش‌شان می‌خورد، درست مثل این که نام «کوسه» به گوش‌شان بخورد، دچار رعب و وحشت می‌شوند!

کدام وحشی‌ترند؛ کوسه‌ها یا صهیونیست‌ها؟

«حمید داودآبادی» رزمنده جانباز و پژوهش‌گر دوران دفاع مقدس، در صفحه اجتماعی خود نوشت: «مردم دنیا تا نام «کوسه» به گوش‌شان می‌خورد، ناخواسته تصاویر دریده شدن انسان‌ها میان دندان‌های تیز، خونین و وحشتناک جلوی نظرشان می‌آید.

همه آن‌چه در ذهن مردم ساخته و پرداخته شده است، نشأت گرفته از القائاتی است که جنایتکارانی که شکار کوسه برای‌شان سود‌های فراوانی در بر دارد، منتشر می‌کنند.

ساخت ده‌ها فیلم ترسناک و تکان‌دهنده درباره حمله کوسه‌ها که همه مردم کوچک و بزرگ را از این حیوان بی‌آزار می‌ترساند، در همین راستاست.

تصورمان این شده کوسه‌ها عاشق خون و گوشت انسان هستند و دریا‌ها را برای یافتن و شکار انسان‌ها می‌کاوند! ولی حقیقتی بسیار تلخ وجود دارد که خطر انسان برای کوسه‌ها، بسیار بیشتر از خطر کوسه‌ها برای انسان است!

سالیانه در سراسر دنیا، حداکثر شش انسان توسط کوسه مورد حمله قرار می‌گیرند! که بسیار کمتر از قربانیان جانوران ظاهرا بی‌خطر دیگری مانند اسب آبی، فیل و حتی گاو‌ها هستند. اصلا کوسه‌ها، مزه گوشت ماهی را ترجیح می‌دهند و هضم گوشت انسان برای‌شان دشوار است؛ ولی تخمین‌های علمی حاکی از این است که هر ساله در سراسر دنیا، حدود ۱۰۰ میلیون کوسه توسط انسان‌ها شکار می‌شود؛ چون کوسه به‌جز انسان، دشمن دیگری در طبیعت ندارد!

حالا این موضوع را مقایسه کنید با تبلیغاتی که رسانه‌های صهیونیستی و آمریکایی علیه فلسطینی‌ها انجام می‌دهند؛ مردم غربی فکر می‌کنند که فلسطینی‌ها به خون یهودی‌ها تشنه و هر روز درحال کشتار یهودیان ساکن فلسطین اشغالی هستند!

شاید در طول یک سال ۱۰ صهیونیست - که اکثر آن‌ها هم نظامی و مسلح هستند - به دست فلسطینی‌ها که برای آزادی خانه و خاکشان می‌جنگند، کشته شوند؛ ولی در هر سال، صد‌ها فلسطینی که اکثر آن‌ها کودکان و نوجوانان بی‌سلاح و بی‌دفاع هستند توسط کماندو‌های تا دندان مسلح صهیونیست کشته می‌شوند.

در طول سال، هیچ یهودی توسط فلسطینی‌ها بازداشت و زندانی نمی‌شود؛ چون آن‌ها اصلا زندان ندارند؛ ولی در طول سال، صد‌ها فلسطینی حتی زنان باردار و کودکان، توسط اسرائیل بازداشت شده و در زندان‌های این رژیم مورد شکنجه و اذیت قرار می‌گیرند و این حقیقتی است که رژیم صهیونیستی و حامیان غربی آن، به‌گونه‌ای جلوه می‌دهند که مردم جهان تا اسم فلسطینی به گوش‌شان می‌خورد، درست مثل این که نام «کوسه» به گوش‌شان بخورد، دچار رعب و وحشت می‌شوند!

حالا کدام وحشی‌تر و خطرناک‌تر هستند: کوسه‌ها و فلسطینی‌ها؟! صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها؟!»


منبع : دفاع پرس


رژیم صهیونیستی     فلسطین     وحشی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
یک جانباز
1398/10/27 - 09:46
وحشی های واقعی داعش بودند و هستند که آبروی اسلام و اخلاق و انسانیت رو برده اند. آری وحوش اصلی به جز داعش کسی دیگری نیست. البته کسانی هم که دارای افکار داعشی هستند نیز کمتر از خود داعش نیستند.

no
0
yes
0
1398/10/28 - 09:19
آمریکایی ها و صهیونیستها از داعش هم بدترند و پاش بیفته آدمخورند.
برید حوادث سرخ پوستا و ویتنامی ها و زندان ابوغریب و .... و اسرائیلی ها با فلسطینی ها و دیگران بررسی کنید ببینید اینهایی که با ظاهری جنتلمن چه جنایت هایی برای منافع خودشون می کنن میگید صد رحمت به داعش باز داعشیا بخاطر کج فهمی این کارارو می کردن ولی اینا صرفا" برای منافع و تفریح


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.