19 فروردين 1399/ ۱۴ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 72644
1398,شنبه 03 اسفند12:26
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جشنواره هایی که مجوز گرفتند


 

فاش نیوز-  دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی مجوز برگزاری برای هفدهمین دوره جشنواره ملی "فیلم تصویر"، "هفته فیلم ایتالیا "، اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه " بیمه" و دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه " تدبیر و زندگی" را صادرکرد.

دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری هفدهمین دوره جشنواره ملی "فیلم تصویر" از تاریخ 2 تا 23 اسفند 98 در شهر تهران و به دبیری سیف الله صمدیان با رعایت آیین نامه هیأت وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم، اسلاید، ویدیو و ... موافقت کرد.
همچنین دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری "هفته فیلم ایتالیا " از تاریخ 1تا7 اسفند98در شهرهای تهران ، شیراز و منطقه آزاد تجاری کیش و به دبیری جعفر صانعی مقدم با رعایت آیین نامه هیأت وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم ،اسلاید، ویدیو و ... موافقت کرد.
این گزارش می افزاید: دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه " تدبیر و زندگی" از تاریخ 11تا13 اسفند98 در شهر کرج و به دبیری سید محمد رضا حسینی با رعایت آیین نامه هیأت وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم، اسلاید، ویدیو و ... موافقت کرد.
همچنین دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی در پاسخ به درخواست برگزاری اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه " بیمه" از تاریخ 6 تا9 خرداد 99 در شهر تهران و به دبیری امیر کرم یزدی با رعایت آیین نامه هیأت وزیران و اصلاحات بعدی آن در خصوص نظارت بر نمایش فیلم، اسلاید، ویدیو و ... موافقت کرد.

 
جشنواره ها     سازمان سینمایی     دفتر                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.